بازگشت
۲۱ شهریور ۱۳۹۷
آخرین نقش رابرت ردفورد بر پرده جشنواره تورنتو نشست
اخبار و رویدادها

هنروتجربه:نمایش فیلم «پیرمردو تفنگ» در جشنواره تورنتو با تشویق ایستاده تماشاگران روبه‌رو شد تا رابرت ردفورد بدرقه‌ای به یادماندنی برای وداع از دنیای بازیگری داشته‌باشد.

رابرت ردفورد بازیگر آثار به یادماندنی تاریخ سینما چندی پیش اعلام کرد که پس از نمایش آخرین فیلمش «پیرمرد و تفنگ» از دنیای بازیگری خداحافظی می‎کند.این فیلم برای اولین بار در جشنواره تورنتو به نمایش درآمد و مورد تشویق تماشاگران و تحسین منتقدان قرار گرفت. بسیاری از منتقدان شانس این بازیگر را برای دریافت اسکار بهترین بازیگری برای این فیلم بسیار زیاد عنوان کرده‌اند.

«پیرمرد و تفنگ» داستانی را روایت می‌کند که ریشه در حقیقت دارد و قهرمانان آن یک سارق بانک و یک فراری از زندان هستند.رابرت ردفورد ۸۲ سال دارد و تاکنون یک بار در سال ‍۱۹۸۰ برای فیلم «مردم معمولی» اسکار بهترین کارگردان را دریافت کرد و یک بار در سال ۲۰۰۲ جایزه اسکار افتخاری گرفت.از فیلم‌های مشهور ردفورد در تاریخ سینِما می‌توان به «نیش»، «بوچ کسیدی و ساندیس کید» و «خارج از آفریقا» اشاره کرد.

 

دیــدگاه ها و نــظرات

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.