بازگشت
۳ خرداد ۱۳۹۶
ابراهيم سعيدی:امیدوارم یک پردیس سینمایی در مهاباد ساخته شود
اخبار و رویدادها

 هنروتجربه: فیلم سینمايی «ماندوو» به کارگردانی ابراهيم سعيدی پس از گذشت ۱۴ سال از اکران نشدن فیلمی در مهاباد روز دوشنبه اول خرداد در سالن اجتماعات وحدت این شهر به نمایش درآمد.

به گزارش روابط عمومی فیلم «ماندوو» در آغاز این مراسم افتتاحیه قادر مرادی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مهاباد، ضمن عرض خیر مقدم به عوامل فیلم سينمايی «ماندوو» و اشاره به  استقبال مردم فرهنگ دوست مهاباد از این اثر سینمایی بیان کرد: «مهاباد از دیر زمان مرکز فرهنگ و هنر و ادبیات بوده است که در سال‌های گذشته نیز صدها فعالیت فرهنگی و هنری در آن صورت گرفته است. در حال حاضر هم اکران فیلم سينمايی «ماندوو» ساخته ابراهيم سعيدی کارگردان افتخارآفرین مهابادی از دیگر فعالیت‌های هنری این شهرستان است.»

در ادامه این برنامه بختیار پنجه‌ای کارشناس ارشد هنرهای تئاتر و سینما در مورد اهمیت ترویج هنر سینما سخنانی ایراد کرد و چگونگی وضعیت سینما در شهرستان مهاباد را مورد بحت و بررسی قرار داد و نمایش فیلم سينمايی «ماندوو» را فرصتی تازه برای آغاز حرکت نوین سینمایی در مهاباد دانست.

پس از آن و در بخش دیگری از این مراسم ابراهیم سعیدی کارگردان فیلم سینمایی «ماندوو» در مورد مراحل ساخت این اثر سینمایی توضیحاتی ارائه داد و در ادامه درباره نمایش این فیلم در مهاباد گفت:«متاسفانه مهاباد سال‌هاست از داشتن سینما محروم است و امیدوارم که یک پردیس سینمایی با معیار و استاندارد سینمایی در این شهر ساخته شود تا به توسعه و خلاقیت هنری در صنعت سینما در این شهر مستعد فرهنگی و شهرستان‌های اطرافش منجر شود.»

در پایان این مراسم مسئولان فرهنگ و هنر مهاباد و مردم هنردوست این شهرستان با اهدای هدایایی از عوامل فیلم سينمايی «ماندوو» تقدیر کردند. در این مراسم شهاب (هاشم) فاضلی و صلاح‌الدين شيخ محمدی از بازیگران مهابادی این فیلم و جمعی از از مسئولان اداری و فرهنگ و هنر این شهر حضور داشتند.

دیــدگاه ها و نــظرات

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>