بازگشت
۱۵ آبان ۱۳۹۷
برنامه نشست‌های «۳۵-۲۰» جشنواره فیلم کوتاه اعلام شد
اخبار و رویدادها

هنروتجربه:مجموعه نشست‌های جشنواره فیلم کوتاه تهران که با عنوان «۳۵-۲۰» شناخته می‌شوند شامل ۲۰ نشست است که در چهار موضوع محوری رئالیسم، مینیمالیسم، فرمالیسم و تجربه‌گرایی تقسیم شده و در هر کدام هنر، سینما و فیلم کوتاه مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرند.

روز جمعه ۱۸ آبان نخستین روز جشنواره از ساعت۹:۳۰ تا ۱۰:۳۰ ویژه نمایش فیلم‌های کوتاه رئالیستی است. سپس سعید عقیقی نشست تخصصی را با عنوان «باورپذیری در سینما» از ساعت ۱۱ تا ۱۳ برگزار می‌کند. «رئالیسم در هنر» عنوان نشست تخصصی دیگری است که از ساعت ۱۵ تا ۱۶:۳۰ توسط عطاالله کوپال اجرا می‌شود. دو نشست دیگر با موضوع رئالیسم در سینما ساعت ۱۷ تا ۱۹ توسط منصور براهیمی و همچنین رئالیسم در فیلم کوتاه از ساعت ۱۹:۳۰ تا ۲۱:۳۰ توسط مهرداد اسکویی برگزار می‌شود.

در دومین روز جشنواره از ساعت ۹:۳۰ تا ۱۰:۳۰ نمایش فیلم‌های کوتاه مینیمالیستی انجام می‌شود. سپس مجید شیخ انصاری نشست تخصصی سبک در سینما را از ساعت ۱۱ تا ۱۳ برگزار می‌کند. در این روز، نشست‌های تخصصی مینیمالیسم در هنر توسط علیرضا سمیع‌آذر از ساعت ۱۵ تا ۱۶:۳۰، مینیمالیسم در سینما با حضور سعید عقیقی از ساعت ۱۷ تا ۱۹ و مینیمالیسم در فیلم کوتاه توسط مجید برزگر از ساعت ۱۹:۳۰ تا ۲۱:۳۰ برگزار می‌شود.

سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران از ۱۸ تا ۲٢ آبان ۹۷ برگزار می‌شود.

دیــدگاه ها و نــظرات

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.