بازگشت
۵ شهریور ۱۳۹۵
استقبال از نمایش مستند «آی آدم‌ها» در بخش خارج از مسابقه جشنواره سلامت
بنی‌اعتماد: «آی آدم‌ها» سفارش من به خودم بود
اخبار و رویدادها

هنروتجربه: مستند سینمایی «آی آدم‌ها» ساخته رخشان بنی‌اعتماد در چارچوب جشنواره سلامت در پردیس چارسو روی پرده رفت و مورد استقبال تماشاگران هم قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی فیلم «آی آدم‌ها»، عصر روز پنج شنبه چهارم شهریور، «آی آدم‌ها» در بخش خارج از مسابقه جشنواره فیلم سلامت برای مخاطبان و اهالی رسانه اکران شد.

پیش از نمایش فیلم، رخشان بنی‌اعتماد کارگردان فیلم مستند «آی آدم‌ها» گفت: «وقتی نام موسسه‌ای به میان می‌آید و کارگردانی برای آن‌ها فیلمی می‌سازد، این اتفاق رنگ و بوی سفارشی شدن به خود می‌گیرد اما دلیل ساخت این فیلم کاملا متفاوت است و آی آدم‌ها سفارش من به خودم است.»

425706127_74799_14247973841691257100

بنی اعتماد در پایان حرف‌هایش عنوان کرد: «هر فیلمی ستاره‌هایی دارد که در آن می‌درخشند و فیلم من هم از این قاعده جدا نیست، امشب دو نفر از این کودکان در کنار ما هستند و این‌ها ستارگان فیلم من هستند. علیرضا و حسین امشب در کنار ما هستند تا این فیلم را در کنار آن‌ها ببینیم. دلم م‌خواهد نمایش امشب را در کمال احترام و تعظیم به خانم بنی‎فخر مادر علیرضا و حسین تقدیم کنم که مادرانه درکنار این فرزندان بود.»

پیش از صحبت‌های رخشان بنی‌اعتماد، از تعدادی از پزشکان و چهره‌هایی که در زنجیره امید به فعالیت می‌پردازند، تقدیر و تشکر به عمل آمد.

استقبال تماشاگران از «آی آم‌ها» به اندازه‌ای بود که دو سالن ۴ و ۵ پردیس چارسو به نمایش این فیلم اختصاص یافت و با این وجود تعدادی از تماشاگران روی پله‌ها نشسته بودند.

دیــدگاه ها و نــظرات

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.