بازگشت
۱۳ آذر ۱۳۹۶
«خاطرات پاییزی» و دریافت جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد
اخبار و رویدادها

هنروتجربه: بازیگر فیلم «خاطرات پاییزی» به کارگردانی علی فخر موسوی جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد جشنواره فیلم آنلاین موو می پروداکشنز بلژیک را دریافت کرد.

فیلم «خاطرات پاییزی» محصول مشترک ایران، اوکراین و اسلواکی و تهیه‌کنندگی سید امیر سیدزاده و ویکتور ویلهلم همراه با ۴۵ فیلم از ۳۰ کشور در جشنواره فیلم آنلاین موو می پروداکشنز بلژیک به نمایش درآمد و الکساندر ایگناتوشا بازیگر اوکراینی این فیلم، موفق به دریافت جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد شد.

«خاطرات پاییزی» پیش از این جایزه ویژه هیات داوران در بخش کارگردانی و موسیقی هشتمین جشنواره پنج قاره ونزوئلا، جایزه ارکیده طلایی، جایزه بهترین فیلم جشنواره Aab هند و نشان یادبود قربانیان جنگ سازمان ملل و اتحادیه اروپا را از آن خود کرده بود و تاکنون در ۱۲ جشنواره بین‌المللی شرکت داشته است. این فیلم قصه دختری را به تصویر می‌کشد که خانه و خانواده‌اش مورد حمله و تجاوز گروه‌های تروریستی قرار گرفته است؛ او که آواره‌گی، نابینایی و حتی از دست دادن قدرت تکلم را تجربه می‌کند در نهایت می‌تواند آرامش و عشق را در گوشه‌ای دیگر از دنیا در کنار مردمی که خود آسیب دیده از جنگ هستند، بیابد. در فیلم «خاطرات پاییزی» نازنین احمدى شاهپورآبادى به عنوان بازیگر نقش اول زن در کنار بازیگران مطرح اروپاى شرقى ایفاى نقش مى‌کند.

«خاطرات پاییزی» اواخر آذر ماه در سینماهای هنر و تجربه اکران می‎شود.

دیــدگاه ها و نــظرات

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>