بازگشت
۱۹ تیر ۱۳۹۷
«دیپلماسی شکست ناپذیر آقای نادری» به مونیخ می‎رود
اخبار و رویدادها

هنروتجربه:فیلم مستند «دیپلماسی شکست ناپذیر آقای نادری» در پنجمین جشنواره فیلم های ایرانی مونیخ به نمایش در می‎آید.

مستند «دیپلماسی شکست ناپذیر آقای نادری» ساخته بهتاش صناعی‌ها و مریم مقدم در ادامه حضورهای بین‌المللی خود در پنجمین جشنواره فیلم های ایرانی مونیخ روی پرده می‌رود. این جشنواره از ۲۰ تا ۲۴ تیر (۱۱ تا ۱۵ جولای) با مدیریت سیلویا بائر در کشور آلمان برگزار می‌شود.

در این جشنواره علاوه بر فیلم «دیپلماسی شکست ناپذیر آقای نادری» فیلم های «خوک» ساخته مانی حقیقی، «نفس» ساخته نرگس آبیار، «طبل» ساخته کیوان کریمی، «مو» و «شماره ۱۷ سهیلا» هر دو ساخته محمود غفاری، «لرد» ساخته محمد رسول اف و «قبل از انقلاب» ساخته دن شادوی و «وقتی که خداوند به خواب می رود» ساخته تیل شاودر و محصول آمریکا و آلمان به نمایش در می‎آیند.

«دیپلماسی شکست ناپذیر آقای نادری» پیش از این موفق به دریافت جایزه بهترین فیلم مستند از جشنواره فیلم پراگ و مستند منتخب جشنواره فیلم گوتنبرگ سوئد شده است.این مستند که در سینماهای گروه هنروتجربه اکران شد،در جشنواره سینما حقیقت هم تندیس هنروتجربه را دریافت کرد.

این فیلم هم‌چنان و پس از دو سال برای  انتشار در نسخه نمایش خانگی و اکران اینترنتی در انتظار پروانه نمایش است.

 

دیــدگاه ها و نــظرات

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>