بازگشت
۲۳ خرداد ۱۳۹۷
پس از گذشت 9 سال از کارگردانی «پشت در خبری نیست»
شبنم عرفی‌نژاد در تدارک ساخت دومین فیلم بلند است
اخبار و رویدادها

هنروتجربه:شبنم عرفی‌نژاد که این روزها به عنوان برنامه ریز و دستیار کارگردان در سریال «۸۷ متر»  به کارگردانی کیانوش عیاری مشغول فعالیت است، قصد دارد پس از اتمام سریال، دومین فیلم بلند خود را با مضمونی اجتماعی بسازد.

اولین فیلم بلند شبنم عرفی‌نژاد «پشت در خبری نیست» بود. این فیلم پس ازهفت سال از زمان ساخت، در سال ۹۵ در گروه سینمایی هنروتجربه به نمایش درآمد.شبنم عرفی نژاد که  از شاگردان کیانوش عیاری است، این روزها در تدارک برای ساخت دومین فیلم بلندش است:«فعلا مشغول کار در سریال ۸۷ متر هستم که فکر کنم تا ۵_۶ ماه دیگر هم‌چنان ادامه داشته باشد. بعد از تمام شدن سریال هم به سراغ ساخت فیلم بعدی‌ام می‌روم که علی اصغری درحال نوشتن فیلم‌نامه آن است.»

عرفی‌نژاد با بیان اینکه این فیلم مضمونی اجتماعی دارد، به سایت هنروتجربه گفت:«این فیلم هم بلند خواهد بود و یک داستان اجتماعی مربوط به مسائل روز دارد. فعلا یک اسم موقت دارد اما به دلیل اینکه فیلم‌نامه تمام نشده، نام قطعی آن مشخص نیست و سه بازیگر اصلی هم دارد.»

عرفی نژاد همچنین در مورد تجربه خود از نمایش «پشت در خبری نیست» در هنروتجربه عنوان کرد:«هنروتجربه به حمایت بیشتری نیاز دارد. هنروتجربه تبلیغات زیادی ندارد، نماینده‌ای هم در همه سینماها ندارد تا بتواند برنامه اکران‌ها و وضغیت نمایش فیلم‌ها را پیگیری کند. به همین دلیل هم هست که می‌بینیم وقتی فیلم در مشهد و اصفهان به نمایش درآمد، توانستند آن‌ را در سانس اعلام شده،نمایش ندهند. هر جریانی که راه می‌افتد باید مورد حمایت قرار بگیرد و برای همین فکر می‌کنم اگر هنروتجربه هم حمایت بیشتری نشود تا ۲_۳ سال دیگر ممکن است تاثیرش  را تا حدودی از دست بدهد.»

دیــدگاه ها و نــظرات

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>