بازگشت
۲۳ خرداد ۱۳۹۷
فیلم‌برداری «ناگهان درخت» به پایان رسید
اخبار و رویدادها

هنروتجربه:فیلم‌برداری فیلم سینمایی «ناگهان درخت» به کارگردانی صفی یزدانیان در شهر لاهیجان به اتمام رسید.

«ناگهان درخت» دومین ساخته بلند سینمایی صفی یزدانیان است که در آن بازیگرانی چون پیمان معادی، مهناز افشار، سیامک صفری، شقایق دهقان، مهراب قاسم‌خانی، زهره عباسی، پانته‌آ پناهي‌ها ایفای نقش کرده‌اند.پیمان معادی علاوه‌بر بازی، تهیه‌کنندگی فیلم را هم برعهده دارد.تولید این فیلم سینمایی که از اوایل اردیبهشت ماه آغاز شده بود، پس از ۴۷ جلسه فیلم‌برداری به پایان رسید و طبق اخبار اعلام شده اولین نمایش آن در جشنواره فیلم فجر خواهد بود.

یزدانیان همچون اثر قبلی‌اش «در دنیای تو ساعت چند است؟»، فیلم‎نامه این فیلم را هم خودش نوشته است. «در دنیای تو ساعت چند است؟» در جشنواره سی و سوم فجر یکی از فیلم‌های بخش هنر و تجربه بود و منتخب نویسندگان و منتقدان ماهنامه فیلم هم شد.

مدير فيلمبرداری این فیلم همايون پايور است  و از دیگر عوامل آن می‌توان به ايرج رامين‌فر(طراح صحنه و لباس)،مهرداد ميركيانی(طراح چهره‌پردازی)، ايرج شهزادی(صدابردار)، علی افشين‌راد(مدير برنامه‌ريزی)،ندا قائدی(منشی صحنه)،وحيد مشاری(مدیر تولید)،، علي نيك‌رفتار(عکاس)  و مهدی معزی( مجری طرح) اشاره کرد.

دیــدگاه ها و نــظرات

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>