بازگشت
۲۲ آبان ۱۳۹۶
با حضور اصغر عبداللهی، هنگامه قاضیانی و علی حضرتی در پردیس گلستان شیراز
نشست نقد و بررسی «یک قناری، یک کلاغ» برگزار می‌شود
اخبار و رویدادها

هنروتجربه: نشست نقد و بررسی فیلم «یک قناری، یک کلاغ» ساخته اصغر عبداللهی روز چهارشنبه ۲۴ آبان در پردیس گلستان شیراز برگزار می‌شود.

در این برنامه ابتدا «یک قناری، یک کلاغ» در ساعت ۱۷ به نمایش درآمده و پس از آن با حضور اصغر عبداللهی، هنگامه قاضیانی بازیگر و علی حضرتی تهیه‌کننده فیلم نشست نقد و بررسی برگزار می‌شود.

«یک قناری یک کلاغ» اولین ساخته اصغر عبداللهی فیلم‎نامه‌نویس آثاری چون«خانه خلوت»،«مهاجران»، «درکمال خونسردی»، «خواهران غریب»،«به خاطر هانیه»، «غریبانه»، «خداحافظی طولانی» و… است. داستان این فیلم روایت‌گر زندگی ملتهب یک زوج است:«مردی است دریک لحظه غفلت و غیظ با طپانچه‌ای ساچمه‌ای که به دیوار و برای تزئین است، چشم همسرش را معیوب می‌کند. خانواده و دوستان مرد به او هشدار می‌دهند که همسرش اگر درخانه مانده برای انتقام از اوست. سکوت میان زن و مرد مزمن ومداوم شده….تا روزی فرا می‎رسد که باید تکلیف این سکوت یک ساله روشن شود.» نقش این زوج را حبیب رضایی و هنگامه قاضیانی بازی می‎کنند.

دیــدگاه ها و نــظرات

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>