بازگشت
۶ اسفند ۱۳۹۵
نقدوبررسی «خاطرات اسب سیاه» در پردیس چارسو برگزار می‌شود
اخبار و رویدادها

هنروتجربه: نشست نقد و بررسی فیلم سینمایی «خاطرات اسب سیاه» ساخته شهرام علیدی روز یک‌شنبه هشتم اسفندماه در پردیس چارسو تهران برگزار می‌شود.

پردیس چارسو روزهای یکشنبه  در روزهای برگزاری جشن تصویرسال در خانه هنرمندان، میزبان جلسات نقد و بررسی فیلم‌های به نمایش درآمده در گروه هنروتجربه است. در این نشست ابتدا از ساعت ۱۶ فیلم‌ «خاطرات اسب سیاه» به نمایش درمی‌آید و سپس از ساعت ۱۷:۳۰ نشست نقد و بررسی با حضور شهرام علیدی و علی علایی منتقد سینمایی برگزار می‌شود.

«خاطرات اسب سیاه» داستان گروهی پنج نفره از جوانان است که در کردستان ترکیه برای آموزش زبان کردی به کودکان منطقه تلاش می‌کنند. ئاسکه یکی از دختران این گروه کشته شده و جسد او را در چاهی در مرکز یک شهر کوچک انداخته‌اند. حالا گروه درصدد است جسد او را بیرون آورد و به وصیت‌های او عمل کند. یکی از این وصیت‌ها این است که ئاسکه می‌خواهد اسبی که خودش بزرگ کرده برای آخرین بار برسر جنازه او حاضر شود.

دیــدگاه ها و نــظرات

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.