بازگشت
۲۱ دی ۱۳۹۶
«کوپال» فیلم اختتامیه‌ جشنواره‌ ژنو شد
اخبار و رویدادها

هنروتجربه: فیلم سینمایی «کوپال» ساخته کاظم ملایی فیلم اختتامیه‌ جشنواره‌ ژنو شد.

روز  ۱۹ دی کنفرانس مطبوعاتی نوزدهمین جشنواره‌ فیلم‌های مستقل ژنو برگزار و طی این نشست فیلم سینمایی «کوپال» از ایران به عنوان فیلم اختتامیه‌ این دوره از جشنواره معرفی شد. «کوپال» عصر روز ۲۸ ژانویه برابر با هشتم بهمن ماه با حضور کاظم ملایی کارگردان این اثر در مراسم پایانی این رویداد به نمایش درمی آید.

امسال نوزدهمین دوره جشنواره‌ فیلم‌های مستقل ژنو که بیشتر آن را با عنوان جشنواره‌ فیلم «سیاه» می‌شناسند در شهر ژنو برگزار می‌شود. به گفته‌ مدیران این جشنواره، فیلم سیاه به طور قاطعانه به دنبال نمایش بهترین آثار نوآورانه، پیشرو و آوانگارد استعدادهای در حال ظهور است که آثار آنها تاکنون در کشور سوییس به نمایش درنیامده باشد.

هشتم بهمن در شب پایانی این جشنواره، فیلم سینمایی «کوپال» به عنوان فیلم اختتامیه‌ این جشنواره با حضور کارگردان این فیلم در سالن الحمرا ژنو روی پرده می‌رود تا بعد از آن برگزیدگان این جشنواره در بخش‌های مسابقه، منتقدان و تماشاگران معرفی شود و این رویداد ۱۰ روزه به کار خود پایان دهد.

نوزدهمین دوره جشنواره‌ فیلم‌های مستقل ژنو از ۱۹ تا ۲۸ ژانویه مصادف با ۲۹ دی تا ۸ بهمن در شهر ژنو سوییس برگزار می‌شود.

دیــدگاه ها و نــظرات

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.