بازگشت
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸
«رضا» در کیش نقد و بررسی شد
اخبار و رویدادها

هنروتجربه:نشست نقد و بررسی فیلم «رضا» در کیش برگزار شد و عباس دوست قرین آن را فیلمی متفاوت با ساختاری نو و داستانی لطیف توصیف کرد.

فیلم «رضا» اولین ساخته‌ علیرضا معتمدی، سه‌شنبه ۲۴ اردیبهشت در سینما لبخند کیش به نمایش درآمد و مورد نقد و بررسی قرار گرفت.

عباس دوست قرین، نمایشنامه نویس و فیلم‌ساز یکی از حاضران در این برنامه بود که درباره «رضا» گفت:«این فیلم، اثری متفاوت با ساختاری نو و داستانی لطیف و درونگرا، ترکیبی از شعر، نمایش، موسیقی و سینما را به نمایش می گذارد.»

در ادامه ابراهیم حصاری، کارشناس و مجری برنامه با محمدرضا معتمدی پیرامون چگونگی شکل‌گیری این اثر و فرآیند تولید آن گفتگو کردند. معتمدی در بخشی از این صحبت‌ها گفت:«این کار از لحاظ عملی برای من تجربه‌ای گران و کاری دشوار بود. نویسندگی، کارگردانی، بازیگری و تهیه‌کنندگی در یک اثر نیازمند تمرکز و انرژی بسیار است.»

معتمدی سپس  به گفتگو و پاسخگویی به بخشی از سوالات تماشاگران پرداخت و پیرامون داستان و شخصیت رضا و تنهایی بلاتکلیف او توضیحاتی را ارائه کرد.

دیــدگاه ها و نــظرات

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.