بازگشت
۳۰ تیر ۱۳۹۸
پوستر فیلم«کیارستمی و عصای گمشده»رونمایی شد
اخبار و رویدادها

هنروتجربه:نخستین پوستر فیلم بلند «کیارستمی وعصای گمشده» رونمایی شد.

فیلم «کیارستمی وعصای گمشده» روایتی از نوع نگاه کیارستمی به زندگی و سینما است که محمودرضا ثانی کارگردانی و بهروزنشان تهیه‌کنندگی آن را به عهده داشته‎اند. طراح پوستر این فیلم فرزاد موسوی است.

محمودرضا ثانی به مدت چهار سال، زمانی که کیارستمی ورکشاپ‎های سینمایی در اسپانیا و کلمبیا برگزار می‌کرد، نوع نگاه یک مولف، دیدگاه و جهان‎بینی کیارستمی را به تصویر کشید. کیارستمی در این فیلم مانند کودکی است که هم‌چنان بازی‌های جدید را کشف می‎کند و به گفته خودش سینما برای او بازگشت به دوران کودکی است و به بازی می‎ماند.

فیلم بلند «کیارستمی وعصای گمشده»، به زبان‌های مختلف زیرنویس شده و به زودی نمایش آن در ایران و نقاط مختلف جهان آغاز می‎شود.

محمودرضا ثانی پیش از ساخت فیلم بلند «کیارستمی و عصای گمشده»، کتاب «عباس کیارستمی ودرس هایی از سینما» را تالیف کرد و این کتاب به زبان‎های مختلف ترجمه و درایران و آمریکا چاپ و توزیع شده‌است.

منبع:روابط عمومی فیلم

دیــدگاه ها و نــظرات

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.