بازگشت
۱۴ آذر ۱۳۹۶
براین سینگر پس از غیب‌شدن‌های عجیبش از کارگردانی اخراج شد!
اخبار و رویدادها

هنر و تجربه: براین سینگر از کارگردانی درام زندگینامه‌ای «راپسودی بوهمی» اخراج شد. این اخبار اولین بار چند روز پیش به طور غیررسمی به گوش رسید؛ زمانی که تولید فیلم به خاطر غیبت‌های ناگهانی سینگر از سر صحنه به تعلیق افتاد.

اما اخراج سینگر از کارگردانی این فیلم، دلیل دیگری هم دارد که به اختلاف‌های او با رامی مالک بازیگر برمی‌گردد که نقش فرِدی مِرکوری رهبر گروه راک «کویین» را بازی می‌کند. به گزارش «ورایتی» سینگر در جریان فیلم‌برداری – که در لندن انجام می‌شود – بارها و بارها غیبت کرد. این طور که پیداست تامس نیوتن سیگلِ فیلم‌بردار در روزهای غیبت سینگر روی صندلی کارگردانی می‌نشسته است.

در این میان، سایمن هالس به عنوان نماینده رسانه‌ای سینگر هم به «واشینگتن پست» گفت که دیگر نماینده‌ی این کارگردان نیست و دلیل این موضوع را هم افشا نکرد. ظاهراً غیبت‌های سینگر باعث اعتراض مالک به استودیو و حتی خروج تام هالندر از پروژه شده است. درگیری مالک و سینگر به‌قدری بالا گرفت که در نهایت کارگردان شی را به سمت بازیگرش پرتاب کرد! با وجود این خبر رسید که اختلاف‌های این دو برطرف شده است اما سینگر بعد از تعطیلات روز شکرگزاری سر صحنه برنگشت و کمپانی «فاکس قرن بیستم» در نهایت تصمیم به اخراج او گرفت.

سینگر بیش از نیمی از «راپسودی بوهمی» را فیلم‌برداری کرده و فقط دو هفته‌ی دیگر از کار باقی مانده است. این فیلم که قرار است ۲۵ دسامبر ۲۰۱۸ اکران شود، احتمالاً در چند روز آینده کارگردان جدیدش را خواهد شناخت.

  • ایندی‌وایر
دیــدگاه ها و نــظرات

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>