بازگشت
۱۷ مرداد ۱۳۹۷
بن استیلرِ کارگردان با همراهی بنیسیو دل تورو و پل دِینو برمی‌گردد
اخبار و رویدادها

هنر و تجربه- رضا حسینی: داستان حقیقی سال ۲۰۱۵ فرار از زندان دانِمورا، روی کاغذ آن قدر مسخره و مضحک است که کسی آن را باور نکند! زنی به نام تیلی میچل که در زندان کار می‌کرد با دو زندانی دوست می‌شود و در نهایت آن‌ها را فراری می‌دهد؛ در ادامه هم یک تعقیب گسترده برای دستگیری آن‌ها به جریان می‌افتد.

حالا به لطف بن استیلر کارگردان با اقتباسی از این داستان حقیقی روبه‌رو هستیم که در قالب سریالی با عنوان «فراز از دانِمورا» تولید شده است. در این سریال کوتاه پاتریشا آرکت در نقش میچل بازی کرده است و چهره‌پردازی‌اش – آن طور که در پیش‌پرده منتشرشده دیده می‌شود – به گونه‌ای است که تقریباً غیرقابل شناسایی است. بنیسیو دل تورو و پل دِینو هم به‌ترتیب نقش دو زندانی فراری ریچارد مت و دیوید سوئت را ایفا کرده‌اند.

استیلر کارگردان و یکی از تهیه‌کنندگان اجرایی سریال است و آن‌هایی که او را فقط به عنوان بازیگر می‌شناسند باید بدانند که او کارنامه موفقی در مقام کارگردان دارد. البته که همه فیلم‌های او قابل توجه نیستند اما او با فیلم‌هایی مانند «واقعیت گزنده است» و «رعد استوایی» ثابت کرده است که فیلم‌ساز شایسته‌ای است.

اولین نمایش «فرار از دانمورا» از هجدهم نوامبر (۲۷ آبان) در شوتایم شروع خواهد شد.

  • پلی‌لیست
دیــدگاه ها و نــظرات

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.