بازگشت
۲۷ فروردین ۱۳۹۷
فیلم زندگی‌نامه‌ای دیمیئن شزل یک اکشن مأموریتی است!
اخبار و رویدادها

هنروتجربه: اگر ایده همکاری دوباره راین گاسلینگ با دیمیئن شزل در یک فیلم زندگی‌نامه‌ای بر اساس سرگذشت نیل آرمسترانگ برای شما ملال‌آور به نظر می‌رسد، باید بدانید که نویسنده فیلم‌نامه «نخستین انسان» در جدیدترین اخبار این وعده را به علاقه‌مندان داده است که فیلم «دست‌کم پنج صحنه اکشن» دارد.

جاش سینگر که چند سال پیش برای نگارش مشترک فیلم‌نامه «اسپات‌لایت» (تام مک‌کارتی، ۲۰۱۵) برنده جایزه اسکار شد، در گفت‌وگوی تازه‌اش با باستن گلوب به این موضوع اشاره کرد و در ضمن گفت: «دیمیئن از همان ابتدا نگاه و تصور بسیار روشنی داشت و بعد از صحبت کردن درباره مسائل و چالش‌های به‌خصوصی به جایی رسیدیم که باید بگویم این برنامه فضایی تا امروز از نظر لحن به ملایم‌ترین شیوه ممکن روایت شده است که ما از آن فاصله گرفته‌ایم.»

او در ادامه می‌گوید: «دیمیئن گفت می‌خواهم کل زمان فیلم را در وحشت به‌سر ببرم. این یکی از اولین موضوع‌هایی بود که درباره‌اش صحبت کردیم. شجاعت نیل برای این نیست که روی ماه فرود آمد بلکه ناشی از استطاعت زیستن کل شرایط چنین مأموریت و تصمیمی است. پس بی‌تردید ما یک فیلم صددرصد مأموریتی خواهیم ساخت که از زاویه دید مردی روایت می‌شود که به عنوان اولین انسان پا روی ماه می‌گذارد… به هر حال اگر شما تمام مدت این فیلم روی لبه صندلی‌تان نشسته باشید،شوکه خواهم شد.»

  • ایندی‌وایر
دیــدگاه ها و نــظرات

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>