بازگشت
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷
کارگردان «منطقه 9» به «گرین‌لند» می‌رود!
نیل بلوم‌کمپ بازیگر تریلر فاجعه‌ای خود را یافت
اخبار و رویدادها

هنروتجربه: نیل بلوم‌کمپ بازگشت خود به دنیای فیلم‌سازی بلند را با «گرین‌لند» تجربه می‌‌کند؛ تریلری فاجعه‌ای با بازی کریس اونز.

به گزارش ددلاین»داستان فیلم درباره مبارزه خانواده‌ای است برای بقا در مواجهه با یک بلای طبیعی عظیم. فیلم‌برداری فیلم طبق برنامه از اواخر امسال آغاز خواهد شد و کمپانی‌های آنتن و تاندر رود پیکچرز به طور مشترک تهیه‌کنندگان آن هستند. سباستین رِی‌باد مدیرعامل آنتن در این باره گفته است: «وقتی فیلم‌نامه گرین‌لند را خواندیم متوجه شدیم که دقیقاً همان فیلمی است که وقتی کمپانی‌مان را تأسیس کردیم قصد تولید این گونه فیلم‌ها را کردیم: هوشمندانه، شخصیت‌محور، با اکشن و دارای قلب. از این رو خیلی خوش‌حال و هیجان‌زده‌ایم که با دوستان‌مان در STX همکاری می‌کنیم و استعدادهایی چون بلوم‌کمپ، اونز و بِیزِل ایوانیک را در این پروژه داریم.»

بلوم‌کمپ که اولین بار با «منطقه ۹» (۲۰۰۹) در کانون توجه قرار گرفت و هنوز هم بیش‌تر با این فیلم شناخته می‌شود؛ فیلمی که در چهار رشته نامزد دریافت تندیس طلایی اسکار شد از جمله بهترین فیلم‌نامه اقتباسی برای بلوم‌کمپ و همکار فیلم‌نامه‌نویسش تری تاچِل، و همین طور بهترین فیلم که یکی از تهیه‌کنندگان آن پیتر جکسن بود. بلوم‌کمپ پس از این موفقیت بزرگ، فیلم‌های «بهشت» (الیزیوم) و «چپی» را کارگردانی کرد.

  • ایندی‌وایر
دیــدگاه ها و نــظرات

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>