بازگشت
۱۴ آذر ۱۳۹۶
کوئنتین تارانتینو می‌خواهد به «سفر ستاره‌ای» برود!
اخبار و رویدادها

هنر و تجربه: وقتی کار کوئنتین تارانتینو با دهه‌ی ۱۹۶۰ در نهمین فیلمش تمام شد، این طور به نظر می‌رسد که می‌خواهد سری به فضا بزند و فیلمی در مجموعه  «سفر ستاره‌ای» را به تهیه‌کنندگی جی. جی. آبرامز بسازد!

به گزارش «ددلاین» تارانتینو «ایده فوق‌العاده‌ای» را برای فیلمی در جهان «سفر ستاره‌ای» به آبرامز پیشنهاد کرده است. این طرح توسط تارانتینو و گروهی از نویسندگان پرداخت خواهد شد و فعلاً چنین شنیده شده  که خود تارانتینو ممکن است فیلم را جلوی دوربین ببرد. آبرامز در حال حاضر درگیر پروژه‌ی دیگری از فرنچایز فضایی «جنگ‌های ستاره‌ای» است که در واقع نهمین فیلم از این مجموعه به شمار می‌رود.

این پروژه اگر تحقق یابد، اتفاقی متفاوت را در کارنامه تارانتینو رقم می‌زند که تا امروز فیلم‌نامه‌ تمام فیلم‌هایش را تقریباً خودش نوشته است؛ و فقط گاهی وقت‌ها سراغ نگارش فیلم‌نامه‌ی اپیزودهای تلویزیونی یا مثلاً بخش‌هایی از اولین فیلم «سین سیتی» رفته است (و معمولاً نامی از او در عنوان‌بندی‌ها ذکر نشده است).

کمپانی «پارامونت» و تارانتینو هنوز در این باره نظری نداده‌اند اما بی‌تردید برای سینمادوستان خیلی جذاب و کنجکاوی‌برانگیز خواهد بود که ببینند تارانتینو با فیلمی از مجموعه‌ «سفر ستاره‌ای» چه خواهد کرد. آیا ساموئل ال. جکسن باز هم حضور خواهد داشت و اگر بله، چه نقشی را بازی خواهد کرد؟ از این سؤال‌ها بسیار است اما بی‌شک بازار کشت و کشتار به سبک تارانتینو گرم‌تر از هر زمان دیگری (در این مجموعه) خواهد بود!

  • ایندی‌وایر
دیــدگاه ها و نــظرات

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>