امروز یک شنبه حجه الله ایوبی رییس محترم سازمان سینمایی در نشست هم اندیشی و تعامل فیلمسازان و هنرمندان باشورای سیاست گذاری سینمای هنر و تجربه شرکت می کند.
این نشست امروز ۶مهر از ساعت ۱۷تا ۲۰در خانه هنرمندان برگزار می شود .
این نشست با هدف آشنایی سینماگران علاقمندبه اکران آثارشان در این گروه سینمایی با نحوه انتخاب فیلمها، ایده های اجرایی و هم چنین جزییات سیستم حمایتی در نظر گرفته شده از سوی سازمان سینمایی برای اکران در گروه هنر و تجربه برگزار می شود .
از زمان اعلام فراخوان گروه سینمایی هنر و تجربه بیش از ۷۰ فیلم سینمایی ، ۲ انیمیشن، ۳۰ فیلم مستندو ۱۱۰ فیلم کوتاه برای اکران در این گروه اعلام آمادگی کرده اند . حجت الله ایوبی معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس سازمان سینمایی جمال امید،هوشنگ گلمکانی،جعفر صانعی مقدم،ایرج تقی پور،شهرام مکری،محمد رضا فرجی،مجید مسچی،سیف الله صمدیان و امیر حسین علم الهدی را به عنوان اعضای شورای سیاستگذاری “سینمای هنر و تجربه” منصوب کرده است . در این هم اندیشی قرار است مجموعه از سوالها، دل مشغولی ها و نکته هایی که برای سینماگران مطرح است از سوی اعضای شورای سیاستگذاری پاسخ داده شود و هم چنین آنان بتوانند از دغدغه ها و نگرانی ها و امیدهای سینماگران با خبر شوند . سینماگران راهکارها ، پیشنهادها ، نظرات و نگرانی های خود را از زمان انتشار فراخوان این گروه مطرح کرده اند.
نشست هم اندیشی فعالان سینمای هنر و تجربه و شورای سیاستگذاری ساعت ۱۷ تا ۲۰ روز یکشنبه ۶ مهر در خانه هنرمندان – خیابان ایرانشهر برگزار می شود. مسئولان گروه هنر و تجربه از همه سینماگران برای شرکت در این هم اندیشی دعوت می کنند .

برچسب‌ها: