از فردا اول آبان فیلم « تابور» در گروه سینمای هنر و تجربه اکران می شود. منتقد ایندی وایر و جان بورمن «تابور» را یک شاهکار خواندند.
این فیلم تحسین شده جهانی که دومین تجربه کارگردانی «وحید وکیلی فر» است فردا برای اولین بار ساعت ۱۹ در موزه سینما و ساعت ۲۱ در خانه هنرمندان به نمایش در می آید. «تابور» دومین فیلم بلند و مستقل «وحید وکیلی‌‌فر» پس از «گشر» می‌باشد که با همکاری فریبا رستمی در تهران تولید شده است و توسط کمپانی «دریم لب فیلمز» با مدیریت «نسرین میرشب» پخش جهانی می‌شود و حضور موفقی در فستیوال‌های بین‌المللی داشته است، از جمله؛ جشنواره‌های روتردام، ترایبکا، تسالونیکی، بوسان، مونترال، پاریس، اولهار برزیل ، ادینبورگ، کپنهاک، هنگ کنگ، مراکش، دوویل ، دبی و مومبای.
«تابور» موفق به دریافت جایزه یک دستاورد هنری از جشنواره بین‌المللی فیلم تسالونیکی یونان، جایزه ویژه داوران از جشنواره بین‌المللی فیلم مراکش و جایزه منتقدین بین‌المللی از جشنواره بین‌المللی فیلم «دوویل» در فرانسه و تندیس لوتوس برای بهترین فیلم این جشنواره نیز شده است.
داستان فیلم درباره اکنون است . انسان بیش از پیش ، هم چون پدیده های تنها و نوظهور در این جهان ،به خود می اندیشد و با بیم و امید، چشم اندازی غبارآلود را به نظاره می نشیند تا مرهمی ، نوازشی و گهواره ای در راه باشد. بازیگران فیلم محمدربانی، مسعود پازوکی، سیدعلی حسینی و علی شیدرنگ است و در سال ۱۳۹۱ ساخته شده است . نشریه ایندی وایر این فیلم را جزو ده فیلم برتر اکران‌نشده سال ۲۰۱۳ دنیا معرفی کردو هم چنین به عنوان ده فیلم برتر اکران‌نشده ۲۰۱۳ در سایت «فیلم کالت» نیز معرفی شده است.
این فیلم از اول آبان ماه امسال، توسط گروه سینمای «هنر و تجربه»؛ در سینما آزادی، پردیس کورش، موزه سینما و سینما تک خانه هنرمندان در تهران و همچنین در سینما هویزه مشهد به مدت ۳ ماه روی پرده خواهد رفت.

این فیلم روز جمعه دوم آبان ساعت ۱۹ برای اولین بار در سینما هویزه مشهد اکران می شود.