ساخت نخستین فیلم بلند برای نیکی کریمی چالش بزرگی بود که قطعا بسیاری از کارگردان هایی که قدم در این راه می گذارند چنین دلهره ای را تجربه کرده اند.چالشی که نیکی کریمی با موفقیت آن را پشت سر گذاشت و فیلم«یک شب»از اثار خوب سینمای ایران است.

به تبع ما هم که در گروه تولید این فیلم مشارکت داشتیم ،تمام تلاشمان را کردیم تا بهترین کارهایمان را انجام دهیم.«یک شب»تجربه خوبی بود و هر چه از این فیلم به خاطر دارم فضای دوستانه ای بود که در پشت صحنه فیلم حاکم بود.

چهره پردازی این فیلم سینمایی نیز مثل هر اثر دیگری محصول همفکری کارگردان و طراح چهره پرداز بود،تعامل خوبی بین من و نیکی کریمی بود و سعی کردم هر انچه مد نظر او است را انجام دهم.«یک شب»از جمله فیلم هایی است که دوستش دارم و از دیدنش لذت می برم.

در آخر دوست دارم از طرح سینمای هنر و تجربه قدردانی کنم،چرا که بسیاری از فیلم های خوب سینمای ایران قربانی اکران نادرست شدند و مخاطب آنطور که باید برخی فیلم های با کیفیت سینمای ایران را ندیده است.«یک شب»از جمله فیلم هایی است که زمان ندارد و مسائل انسانی را مطرح می کند.بنابر این موضوع این فیلم همیشه شاداب و تازه خواهد بود.طرح سینماهای هنر و تجربه فرصت خوبی است که به دیده شدن برخی فیلم ها داده می شود و خوشحالم که فیلم«یک شب»هم پس از سالها گذشتن از ساختش فرصت دیده شدن بهتر در داخل کشور را بدست اورده است.

برچسب‌ها: