بهناز شیربانی
دیدار مردمی عوامل فیلم سینمایی «پرویز» شب گذشته ۲۳ آبان در باغ موزه سینما برگزار شد.
اجرای این مراسم را کیوان کثیریان بر عهده داشت و پیش از شروع نمایش فیلم از سعید آرمند (تهیه کننده) و مجید برزگر(کارگردان و نویسنده) خواست تا چند دقیقه ای درباره فیلم صحبت کنند.
سعید آرمند در ابتدای صحبت هایش از مردم به دلیل استقبال از این فیلم تشکر کرد و گفت: «این فیلم تجربه بسیار خوبی بود و تا به حال اتفاقات بسیار خوبی برای این فیلم در جشنواره های مختلف بین المللی افتاده است و امیدوارم این موفقیت ها ادامه دار باشد و خوشحالم که فیلم در گروه سینمایی هنر و تجربه اکران شده و اعتقاد دارم که باید از گروه سینمایی هنر و تجربه بیشتر حمایت کرد».
او ادامه داد: «با خبر شدم که در پردیس سینمایی کورش از دو فیلم «ماهی و گربه» و «پرویز» استقبال بسیار خوبی شده است و ظاهرا قرار است سالنی به این دو فیلم اختصاص بدهند. شنیدن این خبرها ما را دلگرم می کند و از این بابت خوشحالم».
مجید برزگر نیز در ادامه گفت: «خوشحالم که بعد از سه سال این فیلم فرصت نمایشی برای فیلم ساده ما پیش آمد و این فیلم هم در پیچ و خم کج فهمی و کج سلیقه و بد سلیقه ای مدیران خصوصا مدیران دوره قبل گرفتار شد. هفته گذشته در یکی از سالن های سینما «پرویز» را همراه با مردم می دیدم و با خودم فکر می کردم من چه زمانی این فیلم را ساختم؟ انگار عمری گذشته است و ما این فیلم را در بیست روز با حداقل امکانات ساختیم».
او در ادامه مراسم از همکارانی که در دو فیلم با آنها همکاری داشته تشکر کرد و گفت: «امیدوارم فیلم جدید که طی چند روز آینده کلید خواهم زد نیز، همین مختصات را داشته باشد».
برزگرنمایش شب گذشته را به فیلم«عصبانی نیستم» تقدیم کرد و گفت: «امیدوارم فیلم ها نمایش داده شود و بعد آنها را قضاوت کنیم و امیدوارم فیلم رضا درمیشیان نیز نمایش داده شود».
امین جعفری، الهام صالحی، مهدی برزگر، ابوذر فرهادی، رامبد جوان، آهو خردمند، حسین مسافر آستانه، محمد رحمانیان، مهدی رحمانی، محمد رضا غفاری، اشکان خطیبی، مجتبی میر طهماسب، علیرضا امینی، حمید امجد، ایرج کریمی، مازیار شیخ محبوبی، محمد رضا دلپاک، علی کریم، غزاله معتمد، سیاوش چراغی پور، وحید موسادیان، علی احمد زاده، از جمله مهمانان این مراسم بودند.

عکاس: میلاد بهشتی