بهناز شیربانی
دیدار با عوامل فیلم سینمایی «پوسته» در باغ موزه سینما برگزار شد.
کیوان کثیریان اجرای این مراسم را بر عهده داشت و پیش از دعوت عوامل بر روی صحنه از کسانی که در ترافیک سنگین شهر برای دیدن فیلم به باغ موزه آمدند تشکر کرد. سپس مصطفی آل احمد (کارگردان)، سهراب خسروی (تدوینگر)، محمد موسوی نژاد (صداگذار)، محمد امامی (صدابردار) عباس عباسی (چهره پرداز)، حمید فرخ نژاد (بازیگر) و محمد آفریده (تهیه کننده) روی صحنه حاضر شدند.
آل احمد درابتدای صحبت هایش با تشکر از کسانی که برای دیدن فیلم آمدند گفت: «این فیلم شش سال پیش ساخته شده است و در این مدت موقعیت اکران نداشته است و به نوعی توقیف بود و همین الان نیز اکران فیلم در مشهد دچار مشکل است و اجازه نمایش پیدا نکرده است. امیدوارم مشکل حل شود و آقای ایوبی قول دادند که مشکل بوجود آمده را حل کنند».
او ادامه داد: «از عوامل فیلم تشکر می کنم که در این تجربه کنارم بودند. همچنین از آقای آفریده که پای فیلم ایستادند. از حمید فرخ نژاد تشکر می کنم که این نقش سخت را پذیرفت و در نبود دستیار کارگردان و مشکلی که برای او ایجاد شده بود ۱۰ روز جای دستیار کارگردان ایستاد و کمک کرد».
در ادامه مراسم محمد آفریده در سخنان کوتاهی گفت: «انجام کار تجربی، سختی های خاص خودش را دارد و به دوستان هم گفتم که این مسیر یک مبارزه است و باید تلاش کرد و امیدوارم چنین نمایش هایی بیشتر شود».
او ادامه داد: «حوزه فرهنگ و هنر مثل یک گوی شیشه ای شکننده است و متاسفانه با این گوی شیشه ای مثل توپ فوتبال رفتار می شود. اگر دلی بشکند جبران آن سخت است و امیدوارم با یک همدلی در حوزه فرهنگ و هنر کار کنیم».
حمید فرخ نژاد بازیگر این فیلم سینمایی نیز گفت: «انقدر بین ساخت و نمایش این فیلم فاصله افتاده است که چیزی خاطرم نیست. این روزها خبرهای بدی می شنویم و انکار پاییز فصل مرگ هنرمندان است. مرگ حق است اما تک تک هنرمندانی که از دست دادیم خاطراتی از راهرو های ارشاد دارند و وقتی از این دنیا می روند تازه عزیز می شوند».
او ادامه داد: «تشکر می کنم از مدیرانی که خطر کردند و از فکرهای جدید حمایت کردند و شاخص ترین آنها محمد افریده است امیدوارم که او الگویی برای مدیران دیگر باشد و کسانی ماندگار می شوند که خواستند برای هنر کشور کار انجام بدهند».
مصطفی آل احمد نیز در پایان گفت: «از دست اندر کاران گروه سینمایی هنر و تجربه تشکر می کنم. حرکت بزرگی است و امیدوارم تداوم داشته باشد».
علی شاه حاتمی، ناصر صفاریان، پویا نبی، فرهاد مهرانفر، کیهان ملکی، مسعود امینی تیرانی، محمد آفریده، خسرو فاضل، محسن امیر یوسفی، کیوان مهرگان، امیر عابدی، نادر داودی، احمد رضا شجاعی، ژینوس پدرام، دیبا زاهدی، مهدی نادری، سید مهدی طباطبایی نژاد، مهرداد خوشبخت، سهراب خسروی، حامد ثابت، ایرج محمدی، انتونیا شرکا، محسن بیگ آقا، بهرنگ دزفولی زاده، علی مردانه، حمید فرخ نژاد، روزبه بمانی، مصطفی آل احمد، محمد موسوی نژاد، محمد امامی، عباس عباسی،  از جمله حاضران در این مراسم بودند.

عکاس: میلاد بهشتی