نشست نقد وبررسی فیلمهای کوتاه گروه هنر و تجربه روز پنج شنبه در خانه هنرمندان برگزار شد .
به کزارش روابط عمومی گروه هنر وتجربه ،دراین مراسم که اجرای آن را کیوان کثیریان برعهده داشت سحر عصر آزاد به عنوان منتقد سینما به  نقد وبررسی این فیلمها پرداخت .
پویا نبی کارگردان فیلم کوتاه ماه عسل در صحبتهایی عنوان کرد : اساسا به عنصر جذب تماشاگر علاقه بسیاری دارد وبرایم مهم است که فیلمی بتواند تماشاگر را سر شوق بیاورد .

سحر عصر آزاد منتقد سینما نیز درباره فیلم ماه عسل گفت :کارگردان این فیلم این هوشمندی را داشته و مدیومیرا کار کرده که به خوبی آن را می شناخته .همچنین به نظرم تایم کوتاه فیلم از هوشمندی کارگردان است .

پویا نبی دربخش دیگری از صحبتهای خود گفت : البته به نظرخودم هم این فیلم می شد خیلی بهتر ازاین شود .او درادامه تاکید کرد : متاسفانه درایران همه فیلمسازان دوست دارند درباره تمام مشکلات دنیا حرف بزنند.

درادامه اظهارات پویا نبی کثیریان درصحبتهایی گفت :فیلم پویا نبی قابل قبول تر از آن چیزی است که خود کارگردان در باره آن می گوید .

در ادامه این جلسه ،سحر عصر آزاد درباره فیلم سوزن آناهیتا قزوینی زاده گفت :این فیلم که جایزه مهمی در جشنواره کن گرفته است فیلمی است که می داند درباره چه شخصیتها و یا چه پیشینه ای صحبت می کند .
او ادامه داد: موقعیت سوراخ کردن گوش یک تصمیم دراماتیک بود ودر آن لحظه است که آن کودک کودکی راپشت سر گذاشته و بزرگ شده است .

سحر عصر آزاد درباره فیلم از طرف آنها ساخته سعید روستایی گفت :موضوع دراین فیلم به درستی پرداخته شده و موقعیتی در فیلم به وجود آمده که به شکل صحیحی بسط داده شده است .

سعید روستایی نیز در صحبتهایی عنوان کرد :مهمترین چیز برای من دراین فیلم فیلمنامه بود ومن دوست داشتم شخصیتها فیلمنامه را پیش ببرند

او ادامه داد: در دوران مدیر قبلی می گفتند این فیلم مبتذل است و به جشنواره فیلم کوتاه آن را راه نداند. درحالی که من هیچ کار مبتذلی نکردم .

عکاس: میلاد بهشتی