مدیرعامل خانه سینما  «خانه پدری» ساخته کیانوش عیاری را تجربه‌ای خاص و منحصر به فرد دانست.
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین عسگرپور درباره این فیلم گفت: «این فیلم را مثل خیلی از کارهای کیانوش عیاری پسندیدم و اکران این فیلم اتفاق خوبی درسینمای ایران است. این فیلم اگر عادی اکران می‌شد هم می توانست مخاطبانش را داشته باشد هر چند که نمایش فیلم در گروه هنر و تجربه نیز اتفاق خوبی است.»

کارگردان فیلم «میهمان داریم»  ادامه داد: «فیلم«خانه پدری» تجربه خاص و منحصر به فردی است و ممکن است که به ذائقه بسیاری از مخاطبان یا کسانی که پیگیر سینما هستند ویا برخی از منتقدان خوش نیاید. همانند بسیاری از فیلم‌های سینمای ایران. اما سینما خاصیتی دارد که اگر انها را از آن بگیریم کمکی به رشد سینمای ایران نمی‌کند. از طرفی مخاطب سینما نیز باید عادت کند که فیلم‌ها را برای دیدن انتخاب کند و مثل سال‌هایی نباشد که خانواده‌ها برخی از فیلم‌هایی که در سینما نمایش داده می‌شد و برای کودکان مناسب نبود را نیزخانوادگی می‌دیدند»

افزود: «خدا را شکر این اطلاع رسانی دقیق برای نمایش فیلم«خانه پدری» انجام شده است و نمایش این فیلم اتفاق بسیار مثبتی است.»

فیلم «خانه پدری» به کارگردانی « کیانوش عیاری» قرار است از هشت دی در گروه سینمایی هنر و تجربه برای مخاطبان بالای ۱۶ سال  اکران شود .