زمان اکران رسمی فیلم «خانه پدری» ۸ دی ماه اعلام شده بود. با این حال پردیس سینمایی کوروش از ۴ دی ماه اکران این فیلم را آغاز کرد. پنجشنبه ۴ دی ماه،سینما کوروش با بلیط های پیش فروش شده و با استقبال بسیار زیاد مردم این فیلم را اکران کرد. هر چند که در نخستین روز نمایش این فیلم کمی ناهماهنگی از جانب برنامه ریزان سالن های سینما کورش وجود داشت اما این اتفاق خیلی زود برطرف شد و حتی بلیط های قسمت ( وی ای پی) سالن های این مجموعه کامل فروخته شد و انبوهی از مخاطبان نیز در بیرون سالن قصد داشتند که با خرید بلیط فیلم را ببینند. ساعت ۲۳ روز پنجشنبه اخرین سانس نمایش فیلم در روز نخست اکرانش بود که با حداکثر ظرفیت فیلم نمایش داده شد.
اما روز جمعه استقبال مردم از فیلم از روز قبل بیشتر بود. این بارفیلم در هفت سانس روی پرده رفت.هر چند که در ابتدا تنها ۵ سانس برای نمایش«خانه پدری» در روز جمعه پردیس کوروش در نظر گرفته شده بود، اما به دلیل استقبال مردم دو سانس دیگر نیز اضافه شد.شاید یکی از دلایل ان خبرهای مختلفی بود که از ساعات ابتدایی روز جمعه ۵ دی در سایت های خبری مبنی بر توقیف فیلم مخابره می شد و قطعا مردم دوست داشتند در همین فرصت های باقی مانده اثر تحسین شده منتقدان را ببینند.
 بلیط های این فیلم بصورت حضوری در سینما فروخته شد و اخرین سانس نمایش فیلم در روز جمعه ۲۴ بود و حتی در این ساعت هم فیلم با حداکثر حضور تماشاگران در سالن ها نمایش داده شد.
ازدحام جمعیت در پردیش سینمای کوروش برای دیدن فیلم«خانه پدری»باعث شد تا یکی از سانس های فیلم«اشنایی با لیلا»جایش را با فیلم«خانه پدری»عوض کند و به این ترتیب یکی از شلوغ ترین روزهای اکران فیلم های هنر و تجربه با نمایش«خانه پدری»پشت سر گذاشته شد.
اما تنها مردم نبودند که درروزهای ابتدایی اکران این فیلم خواهان دیدن اخرین ساخته کیانوش عیاری بودند.بهروز افخمی و ناصر چشم اذر نیزبرای دیدن فیلم به پردیس کوروش امدند و در یکی از سانس های نمایش این فیلم نازنین فراهانی بازیگر فیلم«خانه پدری»که یکی از بهترین حضورهای سینمایی اش را با این فیلم پشت سر گذاشت نیز برای دیدن فیلم به سینما کورش امد و با مردم این فیلم را دید.مخاطبانی که از شهرهای کرج،اصفهان یا مشهد برای دین فیلم به تهران امده بودند و قطعا چنین نمایشی با این حجم از استقبال در دو روز ابتدایی نمایش اش مثال زدنی است.