منصور جهانی ـ اکران فیلم سینمایی «جینگو» با حضور «تورج اصلانی» کارگردان و تعدادی از عوامل این فیلم، در گروه سینمایی «هنر و تجربه» آغاز شد و مورد استقبال تماشاگران قرار گرفت.
فیلم سینمایی «جینگو» (روایت معلق) اولین ساخته بلند فیلمبردار تجربه‌گرای سینمای ایران «تورج اصلانی» و با حضور این کارگردان سینمای ایران، «سیاوش درخشی» یکی از بازیگران اصلی این فیلم، «رضا عباسی» دستیار اول کارگردان و همچنین تعداد دیگری از عوامل این فیلم، روز پنجشنبه ۱۱ دی ماه جاری در گروه سینمایی «هنر و تجربه» آغاز شد و مورد استقبال تماشاگران و علاقمندان به هنر سینما قرار گرفت.
این فیلم در نخستین روز اکران خود در چندین سانس مختلف از جمله؛ ساعت ۱۷ در سینما آزادی، ساعت ۱۹ در موزه سینما، ساعت ۲۲ در پردیس سینمایی کوروش تهران، ساعت ۲۱ در پردیس سینمایی هویزه در مشهد و ساعت ۱۹ و ۲۱ در سینما سوره در اصفهان روی پرده رفت و اکران آن در این گروه به مدت سه ماه ادامه خواهد داشت.
عوامل اصلی فیلم سینمایی «جینگو» عبارتند از:
فیلمنامه، طراحی صحنه، تدوین، مدیر فیلمبرداری، تهیه‌کننده و کارگردان: تورج اصلانی
صدابرداران: نظام‌الدین کیایی، محمد شاهوردی و امین میرشکاری، فیلمبردار: مهدی اصلانی
صداگذار و میکس نهایی: امین میرشکاری، طراح لباس و طراح پوستر: فرشته جغتایی، طراحان گریم: سارا اسکندری و سیدرسول سیدعربی
با معرفی: سیاوش درخشی، اشکان یغمایی، امیرحسین بهزاد افشار، مهدی قوچانی، آرش خوش‌خلق، محمود و رضا شفیع‌خانی و داریا اصلانی
با بازی: سعید ابراهیمی‌فر، پانته‌آ پناهی‌ها، الهه خادمی و نیلوفر خوش‌خلق، با حضور: هنگامه قاضیانی
مجری طرح: ایرج محمدی رزینی مدیر موسسه آوای کوچه خاطره‌ها، مدیر تولید: حسن اصلانی، انیمیشن: جلال نعیمی، جلوه‌های ویژه تصویری: آرش کریمی
برنامه‌ریز: حسین احمدی‌نیا، دستیار اول کارگردان: رضا عباسی، منشی صحنه و دستیار کارگردان: لیلی مرادی
دستیاران اول فیلمبردار: محمد خمیس‌آبادی و جعفر اصلانی، عکاس: علی رفیع‌پور
مشاور امور رسانه‌ای: منصور جهانی و منوچهر جهانی.