وحید وکیلی فر کارگردان فیلم سینمایی «تابور»می گوید فیلم «من از سپیده صبح بیزارم» از جمله فیلم هایی است که او را حیرت زده کرده است.
به گزارش روابط عمومی  گروه هنر و تجربه، او می گوید: «وقتی برای اولین بار این فیلم را در جشنواره فیلم فجر دیدم کاملا غافلگیر شدم. فیلمنامه بسیار دقیقی دارد و البته صحنه پردازی های بسیار دقیق و کم نظیری که ویژگی های اصلی فیلم است. یقین دارم نمی توان بدون داشتن فیلمنامه دقیق چنین فیلمی ساخت و امکان خلق چنین جهانی میسر نیست.»
وکیلی فر افزود: «جهان تو در توی این فیلم ما را با خود همراه می کند و میزانسن های دقیق فیلم تصاویر بسیار خوبی را بوجود اورده است و در نهایت جهانی خلق شده است که بسیار باور پذیر است.»
او ادامه داد: «صحنه ای که گروه مشغول فیلمبرداری در یک باغ یا پارک هستند بسیار شیرین و جذاب است. انقدر فضای دوست داشتنی خلق کرده است که فکر می کنم بسیاری از فیلمسازان ارزو می کنند چنین فضایی در پشت صحنه فیلم هایشان حاکم باشد و علی کریم این ارزو را برای ما به تصویر کشیده است. شاید برای تماشاگر بیست دقیقه اول این فیلم کمی سخت باشد اما یقین دارم اگر کمی صبر کند نمی تواند به این راحتی از فیلم بگذرد.