علی کریم کارگردان فیلم ” من از سپیده صبح بیزارم “با حضور در برنامه “هزار تو “رادیو نمایش گفت: تشکیل گروه سینمایی هنر و تجربه یک اتفاق مهم و تاریخی است و من مطمئن هستم سالها بعد از اکران فیلمهای گروه هنر و تجربه به نیکی یاد خواهد شد و از این اقدام سازمان سینمایی و مدیران هنر و تجربه و اعضای شورای سیاستگذاری صحبت خواهد شد .

به گزارش روابط عمومی گروه هنر و تجربه، علی کریم در عین حال گفت: سینمای هنر و تجربه هم اکنون تنهاست و اگر به سینما علاقه دارید به تماشای فیلمهای گروه هنر و تجربه بروید. حضور تماشاگران برای دیدن فیلمهای گروه هنر و تجربه، بسیار مهم است. سینمای هنر و تجربه، سینمایی بدون زرق و برق و دروغهای بزرگ و پیامهای بسته بندی شده برای مخاطب است .

او در ادامه گفت: باید توضیحی درباره اسم فیلم “من از سپیده صبح بیزارم “بدهم. اسم فیلم اگرچه تلخ است ولی فضای فیلم به گونه ای است که به سمت فضای امیدوار کننده ای می رود .
علی کریم در بخش دیگری از اظهارات خود عنوان کرد: آنچه که در فیلم “من از سپیده صبح بیزارم ” برایم مهم بوده، باور پذیری است. و این را من مدیون عباس کیارستمی هستم . متاسفانه سینمای ایران روز به روز دارد از باور پذیری دور می شود .

او ادامه داد: هیچ چیز بداهه ای در فیلم وجود ندارد و برایم مهم بود آنچه که به عنوان فیلمنامه نوشته شده عینا پیاده شود .

علی کریم در بخش دیگری از اظهارات خود با اشاره به درونمایه این فیلم  عنوان کرد: همه ما در صف ایستاده ایم. زندگی ما مثل در صف ایستادن است. پافشاری و ماندگاری در صف ایستادن، شاید این دلیل را داشته باشد که نفر بعدی من باشم.