این روزها فیلم کهریزک چهارنگاه در گروه سینمای هنر و تجربه اکران شده است . این فیلم ۴ نگاه متفاوت به آسایشگاه سالمندان کهریزک را به تصویر کشیده است . هر فروشی از این فیلم نیز نصیب این آسایشگاه و ساکنانش می شود. همچنین اکران ویژه این فیلم روز ۲۷ دی برگزار می شود.
اپیزود اول این فیلم با نام «۲۰۲» را رخشان بنی اعتماد کارگردانی و بهمن کیارستمی فیلمبرداری و تدوین کرده است . بنی اعتماد در دعوت خود چنین نوشته است : «فیلم “کهریزک چهار نگاه” را می شود ندید،  چون نه سرگرم کننده است و نه مفرح ، اما می شود آن را دید و  در شور لحظه های گم شده و نادیدۀ زندگی ،  لذت را تجربه کرد.
سال ۱۳۹۰ چهار فیلمساز با چهار نگاه متفاوت  به  آسایشگاه کهریزک رفتیم و مستند “کهریزک ، چهارنگاه”  را ساختیم که مثل خیلی فیلم های مستند دیگر یکی دو نمایش داشت ، و دیگر هیچ …
گروه هنر و تجربه فرصت مغتنمی است برای دیده شدن مستند های دیده نشده .
بی تردید دوستداران سینمای مستند کم نیستند و مخاطبان این سینما مهم ترین همراهان و یاوران آن در اطلاع رسانی و تبلیغ. هر نفر یک رسانه باشید و توان اندک ما را در خبر رسانی یاری دهید».
اپیزود سوم آن حکمت شادان را پیروز کلانتری ساخته است . این کارگردان و پژوهشگر با تجربه مستند این گونه مردم را به تماشای فیلم دعوت کرده است :« حکمت پیرانه ، شاه و گدا و مجنون و دانا نمی ­شناسد
حکمت پیرانه ،جستجو و به چنگ آوردن زندگی در ذهن و زبان انسان پیر درگفتگویش با جهان است.
حکمت پیرانه شادان است.
به تماشای این احوال در پیرهای آسایشگاه کهریزک دعوت تان می­ کنم.» و محسن امیریوسفی که اپیزود دوم « هملت در آسایگشاه » را ساخته و به نوعی تهیه کننده یفلم نز بوده است ، چنین دعوت کرده است :« اگر دنیا را می خواهید اپیزود حکمت شادان از پیروز کلانتری را ببینید.

اگر آخرت را می خواهید اپیزود عید از بهمن کیارستمی را ببینید.

اگر هم دنیا و هم آخرت را می خواهید اپیزود اتاق ۲۰۲ از رخشان بنی اعتماد را ببینید.

ولی اگر هیچ کدام را نمی خواهید اپیزود هملت در کهریزک از محسن امیریوسفی را ببینید!»
بهمن کیارستمی کارگردان اپیزود عید است که در باره ساخته اش چنین نوشته است :« ساختن یک فیلم مستند درباره عید قربان در کهریزک ضبط یک مراسم است یا ثبت یک آیین ؟ این سوالی است که از مرحله تحقیق تا امروز که چند سال از ساخت آن فیلم گذشته هنوز برایم بی جواب مانده. نه این که ارزش کار ثبت آیین را به لذت کار ضبط مراسم ترجیح دهم،یا هیچ وقت داده باشم. ولی این بار همین شک شد محرک این فیلم، تعریف این پروژه و کم کم سعی برای یافتن پاسخ جایش را دادبه کلنجار با سوال و هی پرسیدن ».
ساعت ۲۱ روز ۲۷ دی در موزه سینما   مراسم دیدار با کارگردانان و اکران ویژه آن برگزار می شود. روز سی دی در ساعت ۱۸ پردیس کوروش،ساعت ۱۷ هم در هویزه مشهد فیلم اکران می شود .