هنروتجربه : اغلب در جشنواره فیلم فجر یکی دو فیلم کم سرو صدا میان مردم محبوبیت پیدا می کنند و صف‌هایی طولانی برایشان تشکیل می‌شود. امسال هم طی سه روزی که از برگزاری جشنواره فیلم فجر گذشته چند فیلم که در سه بخش هنر و تجربه ، سودای سیمرغ و نوعی نگاه توامان حضور داشتند، مردم را به سینماها کشاندند و مورد استقبال قرار گرفتند. «در دنیای تو ساعت چند است» به کارگردانی صفی یزدانیان و بازی لیلا حاتمی و علی مصفا، یکی از این فیلم ها بود که در سینما فرهنگ و استقلال و پردیس ملت و خانه هنرمندان نمایش های موفقی داشت و مورد تشویق تماشاگران قرار گرفت.
دومین فیلمی که در گروه هنر و تجربه اکران می شود «احتمال باران اسیدی »است که شمس لنگرودی شاعر و پژوهشگر نام آشنا در آن ایفای نقش می‌کند. این فیلم که تاکنون در چند سینما از جمله ملت و فلسطین و هم چنین برج میلاد اکران شده‌است، توانسته تا حدودی توجه بیننده ها را به خود جلب کند. ظاهرا حضور شمس لنگردودی در جلب این توجه بی تاثیر نبوده‌است.
چهارمین فیلم «من دیگو مارادونا هستم» آخرین ساخته بهرام  توکلی است. این فیلم هم طی نمایش های خود در سینماهای جشنواره نظیر موزه سینما و فرهنگ با صف طولانی و استقبال مخاطبان روبه رو شد.

برچسب‌ها: