روابط عمومی هنر و تجربه:سیدهادی منبتی مدیر عامل موسسه تصویر شهر اکران فیلم‌ها در گروه هنر و تجربه را نوزادی نو پا در عرصه اکران فیلم‌های سینمایی توصیف می‌کند که باید زمان بدهیم تا آرام آرام قدم بردارد.
مدیر عامل موسسه تصویر شهر با اشاره به افزایش سالن‌های سینما در پایتخت تاکیدکرد: «باوجود افزایش سالن‌های سینما، باید یک نوع تقسیم‏‌بندی برای اکران به‌وجود بیاید تا تولیدات سینما در طول یک سال برای نمایش و اکران عمومی آماده شوند.»
او سپس درباره روند اکران فیلم‌های هنر و تجربه در گروه سالن‌های سازمان فرهنگی و هنری شهرداری افزود: «سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران هنوز مشارکتی با گروه هنر و تجربه انجام نداده اما بنده چند ماه است در جریان اکران فیلم‌های خاص در این گروه قرار دارم. به نظرم روند اکران فیلم‌ها در این گروه حرکت مثبتی است  و امیدوارم ادامه داشته باشد. این گروه طی چندماه اخیر شکل و شمایل خود را گرفته است و به نظرم تا کنون موفق عمل کرده‌اند. اگر چه اکران نشدن یک فیلم در این گروه از جمله استثناهای عملکرد گروه هنر و تجربه بود، اما اختلاف سلیقه و دیدگاه در هر پروژه‌ای همیشه وجود داشته است که با مرور زمان حل خواهد شد.»