هنر و تجربه: فیلم «من از سپیده صبح بیزارم» از اواخر آذر ۹۳  در گروه هنر و تجربه به نمایش درآمده‌‏است. این فیلم در جشنواره سی‏‌ویکم فیلم فجر در بخش نگاه نو شرکت داشت و پس از دو سال، آذر ماه امسال در گروه هنر و تجربه اکران شد.
علی کریم علاوه بر کارگردانی و فیلم‏نامه‏‌نویسی، تهیه کنندگی فیلم ۱۱۰ دقیقه‏‌ای خود را نیز برعهده دارد. کریم پیش از این در نشست نقد و بررسی فیلم من از سپیده صبح بیزارم نمایش فیلم‏‌ها در گروه هنر و تجربه را احترام گذاشتن به حقوق تماشاگرانی ذکر کرده‏‌بود که خواستار دیدن فیلم‏‌هایی متفاوت هستند و حالا این کارگردان فرصت پیدا کرده تا چندین بار به همراه تماشاگران و در سالن‌‏های مختلف، به تماشای فیلمش بنشیند و با آن‏‌ها رودررو درباره فیلم صحبت کند. کریم این تجربه را بسیار جالب توجه می‏‌داند و سایت هنر و تجربه می‌گوید: «هر روز که می‏‌گذرد، تعداد تماشاگران فیلم بیشتر می‏‌شود. به نظرم مخاطبان جدید هنگام دیدن فیلم از تفاوت آن با فیلم‏‌ها دیگر و دنیایی که با آن روبه رو شده‏‌اند، غافلگیر می‏‌شوند.»
او هم‏چنین اکران فیلم‌اش بر پرده سینما و دریافت بازخورد از مردم را بر روند فیلم‌سازی خود و شناسایی نقاط ضعف و قوت، بسیار مثبت ارزیابی می‏‌کند:« نظر مردم باعث می‏‌شود، با انرژی و شوق بیشتر و مطمئن‌تر سراغ فیلم بعدی بروم. در واقع ارتباط با تماشاگران، فیلم‏‌ساز را از حضور درصدی از مخاطبانش مطمئن می‏‏‌کند و به دنبال آن، دسترسی به امکانات بهتر فراهم می‏‌شود و آن‌گاه راهی را که دوست دارد، ادامه می‏‌دهد.»
در حال حاضر علی کریم مشغول نوشتن فیلم نامه جدیدی است و ترجیح می‏‌دهد توضیحات بیشتر را به بعد از اتمام نگارش فیلم‌نامه موکول کند.