روابط عمومی هنرو تجربه: صادق صادق دقیقی کارگردان فیلم «تا آمدن احمد» که در بخش سودای سیمرغ سی‌و سومین دوره جشنواره فیلم فجر حضور دارد، درباره فعالیت گروه هنر و تجربه طی چند ماه اخیر عقیده دارد:«اکران فیلم کارگردان‌های جوان در گروه هنر و تجربه خیلی کار خوبی است. چرا که آثار این گروه از کارگردان‌های سینما هیچ موقع دیده نمی‌شد. در شرایط فعلی که خیلی از فیلم‌ها که در اکران سرگروه هم گرفته‌اند، کمتر از اکران فیلم‌های گروه هنرو تجربه در گیشه فروش دارند.»
این کارگردان سینما درباره تماشاگران فیلم‌های هنر و نجربه افزود:«تعداد دانشجویان و علاقه‌مندان به سینما در جامعه امروز ما واقعا زیاد هستند و دوست دارند که فیلم‌های تجربی را ببیند و یاد بگیرند.این کار شریفی حداقل برای فیلم‌سازان و جوانان آینده سینما است که امیدوارم ادامه‌دار باشد.»
صادق دقیقی ضمن اشاره به لزوم حضور فیلم‌سازان جوان در کنار پیشکسوتان سینما تاکید کرد:« معتقدم فیلم‌سازان جوان در کنار فیلم‌سازان پیشکسوت قدم بردارند. دلیلی ندارد که جدا از یکدیگر کار کنند. فکر می‌کنم خیلی از فیلم‌سازان ما مفهوم تجربه را به اشتباه متوجه شده‌اند. کسانی که مبتدی هستند،‌تجربه به‌دست می آورند اما آلفرد هیچکاک می‌گوید اگر من صد سال عمر هنری داشتم باز هم در صدد بودم تا هنر را یاد بگیرم. ممکن است یک فیلم‌ساز ۱۰ فیلم بسازد اما در داستان و یا نوع ساخت یک فیلم می‌خواهد تجربه کند و خیلی ساده فیلم بسازد. یعنی سینما را با نگاه صنعتی برای خود تعریف نکند و یک ژانر را تجربه کند و فیلم بسازد. پس فیلم‌سازان پیشکسوت نباید از گروه هنر و تجربه جدا شوند.»
او در ادامه صحبت‌هایش درباره بخش هنر و تجربه در جشنواره فیلم فجر گفت: «مسئولان جشنواره تصمیم گرفتند که تعداد فیلم‌ها را برای حضور در جشنواره فیلم فجر بیشتر کنند و با این حرکت که بخش هنرو تجربه هم در جشنواره حضور پیدا کند، در واقع فیلم‌سازان جوان را خوشحال کردند چرا که فیلم‌ها و آثار این دوستان دیده شدند و به هرحال این فیلم‌سازان زحمت کشیدند.جشنواره موقعیت مناسبی برای دیده شدن زحمت این دوستان بوده است.»
صادق دقیقی  اکران فیلم تا آمدن احمد در گروه هنر و تجربه منوط به شرایط اکران این فیلم دانست:«اگر شرایط مناسب و اکران عادلانه‌ای نباشد، به طورقطع فیلم را برای ارزیابی و اکران به گروه هنر و تجربه خواهم داد. من مطمئن هستم اکران فیلم‌ها در گروه هنرو تجربه بیننده‌ها و مخاطبان بهتری خواهد داشت.»