هنر و تجربه: تعدادی از رسانه‌های دوشنبه (۲۰ بهمن) با انتشار مطالبی به فیلم‌ «من دیه گو مارادونا هستم» ساخته بهرام توکلی و «در دنیای تو ساعت چند است؟» به کارگردانی صفی یزدانیان که هر دو در بخش هنر و تجربه جشنواره فیلم فجر به نمایش در آمده‌‌اند، پرداخته‌اند که بخش‌هایی از آن‌ها را مرور می‌کنیم.
شاهرخ دولکو در یادداشتی درباره فیلم من دیگو مارادونا هستم در روزنامه شرق نوشته است: «بهرام توکلی در این فیلم باز‌هم تقابل دنیای ذهنی و واقعی هنرمندان را به تصویر کشیده است؛ اما این‌بار با لحنی پر از شوخی و مطایبه. اینکه فیلم‌ساز توانسته جهان تلخ، ذهنی و مشوش خود را در فیلم‌های قبلی‌اش این‌بار با لحنی شوخ‌وشنگ و غیرجدی بیان کند، یکی از موفقیت‌های بزرگ این فیلم محسوب می‌شود.»
روزنامه اعتماد هم در صفحه ویژه جشنواره فیلم فجر،  گفت‌‌وگوی بهنام شریفی با بهرام توکلی کارگردان فیلم من دیگو مارادونا هستم را منتشر کرده و  نیما آزاد هم برای فیلم در دنیای تو ساعت چند است یادداشتی برای این صفحه نوشته‌است.
روزنامه آرمان هم با انتشار یادداشتی از میثم محمدی و روزنامه شهروند هم با یادداشتی از آیه کیان‌پور،به فیلم من دیگو مارادونا هستم، پرداخته‌اند.