هنر و تجربه: پس از آن‌که هفته پیش فیلم آلمانی «ویکتوریا» به کارگردانی سباستین شیپر درجشنواره برلین به نمایش درآمد،شرکت «اداپت فیلمز» حق پخش آن در آمریکا را به دست آورد.

این فیلم که در ۲۰ لوکیشن و در یک پلان ۱۳۴ دقیقه‌ای و در یک برداشت فیلمبرداری شده‌است. داستان آن هم در مورد یک زن جوان است که با چند مرد آشنا و در سرقت از بانک با آن‌ها همکاری می‌کند. با این که فیلم در آلمان ساخته شده اما شخصیت‌ها بیشتر انگلیسی صحبت می‌کنند. جالب این که برخی «ویکتوریا» را با فیلم‌های معروفی هم‌چون «بدو لولا بدو» و «نیکیتا» مقایسه می‌کنند.جف لیپسکی و تیم گردی، مدیران اداپت فیلمز در مورد چنین مقایسه‌ای  گفته‌اند:«ویکتوریا مانند دو فیلم دیگر، یک شخصیت زن قوی، باهوش و محکم دارد. شیپر در این فیلم از تمام ظرفیت فیلمسازی دیجیتال بهره گرفته‌است. فیلم‌هایی با چنین کیفیت و جذابیت بصری هر روز ساخته نمی‌شود.»

کمپانی اداپت فیلمز قصد دارد «ویکتوریا» را در اواخر تابستان سال ۲۰۱۵ پخش کند.اداپت فیلمز شرکتی تازه تاسیس است که فیلم‌های خاص مستقل را پخش می‌کند. پخش فیلم «خواب زمستانی» به کارگردانی نوری بیگله جیلان برنده نخل طلای جشنواره کن ۲۰۱۴ نیز بر عهده این کمپانی بوده‌است.