هنر و تجربه: سینما ساحل شهر اهواز از سیزدهم بهمن ماه به سینماهای نمایش دهنده فیلم‌های گروه هنر و تجربه پیوست. در همان روزها در مورد اکران هنر و تجربه در شهر اهواز با پیام نیک‌فرد، مدیر سینما ساحل این شهر گفت‌و‌گو کردیم و او از تقاضای تماشاگران این سینما، برای اکران فیلم‌های هنر و تجربه گفت. بعد از گذشته بالغ بر دوهفته از شروع اکران فیلم «ماهی وگربه» در این سینما،با پیام نیک‌فرد دوباره تماس گرفتیم و از او در مورد میزان استقبال مردم طی این مدت پرسیدیم :« متاسفانه در این دو هفته با پدیده گرد و خاک در اهواز دست به گریبان بودیم و تقریبا کل شهر یک هفته تعطیل بود. ولی بعد از آن شاهد باران ملایمی در اهواز بودیم که مردم را سر ذوق آورد و آن‌ها را به تفریح ترغیب کرد. استقبال از فیلم‌های هنر و تجربه هم بد نبود و با این‌که فروش خوبی نداشتیم اما با افت فروش مواجه نشدیم.»
نیک‌فرد هم‌چنین اضافه کرد که فیلم‌های این گروه کم کم دارد جای خود را بین مردم اهواز پیدا می‌کند: «تبلیغات خوبی انجام دادیم و هنر و تجربه کم کم دارد جا می‌افتد و دهان به دهان تبلیغ می‌شود.در مجموع راضی هستیم و فکر می‌کنم آمار و ارقام هم دارد بهتر می‌شود. خصوصا نیمه دوم هفته یعنی بین سه‌شنبه تا جمعه فروش خوبی داریم.»
سینما ساحل قصد داشت برنامه افتتاحیه‌ای هم برای نمایش فیلم‌های گروه هنر و تجربه داشته‌باشد، اما انگار ریزگردها، مانع برپایی این مراسم شده‌اند:«همان‌طور که گفتم، طی این مدت با قضیه هجوم گرد و خاک مواجه شدیم و در هفته‌ای که گذشت عملا چهار روز از پنج روز کاری تعطیل بود و حالا که از شروع کارمان فاصله زیادی گرفته‌ایم موضوع برگزاری افتتاحیه تقریبا منتفی است. البته خوشبختانه با رسانه‌های محلی ارتباط خوبی داریم و آن‌ها به لحاظ اطلاع‌رسانی از ما حمایت می‌کنند.»
سرآخر هم نیک‌فرد در پاسخ به سوال ما در مورد برنامه بعدی اکران سینما ساحل و این‌که آیا قصد اکران نوروزی هنر و تجربه را دارند یا خیر، این‌گونه پاسخ داد:«این هفته که میزبان جشنواره فیلم‌های علمی هستیم ولی از شنبه هفته آینده فیلم «پرویز» و مستند «از ایران، یک جدایی» را  اکران می‌کنیم. در مورد اکران نوروز هم باید بگویم که در برنامه‌هایمان هست ولی هنوز قطعی نشده‌است. »