هنر و تجربه :مجید برزگر کارگردان فیلم پرویز به کارگردانی او از مهرماه امسال در گروه هنر و تجربه اکران شده و  هنوز ادامه دارد تدوین فیلم جدید خود «یک شهروند کاملا معمولی» را تمام کرد.
برزگر مونتاژ فیلم خود را با همکاری حمیدرضا برزگر به پایان رسانده است و اکنون صداگذاری آن توسط امیرحسین قاسمی در حال انجام است.برزگر زمان پایان صداگذاری فیلم خود را به سایت هنر و تجربه در یکی دو ماه آینده اعلام کرد. « تا یکی دو ماه آینده صداگذاری فیلم تمام  و بخش‌های مربوط به جلوه‌های ویژه و تصحیح رنگ دنبال می‌شود. پس از آن برای اکران فیلم تصمیم‌گیری خواهیم کرد.»

برزگر برای اکران فیلم جدید خود به فضای جشنواره ای اعتقاد دارد و می گوید: «یک شهروند کاملا معمولی» به شیوه دو فیلم قبلی‌ام، گونه‌ خاصی از سینماست و نیاز به جشنواره یا جشنواره‌ها دارد، به همین دلیل ممکن است اکران فیلم با نمایش در جشنواره‌های جهانی آغاز شود یا اینکه تا جشنواره فجر سال آینده صبر کنیم، اما مسلم است که فیلم باید نمایشی در فضای جشنواره‌ای داشته باشد.

این فیلم که در آخرین روزهای سال گذشته پروانه ساخت گرفت تا پاییز امسال منتظر فصلِ فیلمبرداری بود و با رسیدن پاییز و انتخاب نهایی بازیگران به مرحله فیلمبرداری رسید.در خلاصه داستان «یک شهروند کاملا معمولی» آمده است: آقای صفری ۸۳ ساله، کارمند بازنشسته اداره‌ پست که در شهرکی قدیمی در تهران زندگی می‌کند، پس از مرگ همسرش تنهاست. تنها پسرش که خارج از ایران است تصمیم دارد او را برای دیدار و مداوا به کانادا دعوت کند. مقدمات این سفر، زندگی آرام و معمولی او را کمی به هم می‌ریزد…

در این فیلم بازیگرانی چون سورن مناساکانیان، شادی کرم رودی، ناهید حدادی، اردشیر مهرآبادی، محمد باقر صفانور، سعید آبیاری، پاشا جمالی، مرتضی نفری، تقی هاتفی، محمد‌کعبین حضور دارند.«سورن مناساکانیان» کارگردان و بازیگر قدیمی ارمنی بازیگر اصلی «یک شهروند کاملا معمولی» است. مناساکانیانِ ۸۴ ساله بیش از شصت سال تجربه کارگردانی و بازیگری متونِ کلاسیک ارمنی را در جامعه تئاتر ارامنه دارد.

بخشی  از عوامل این فیلم عبارتند از ، نویسنده و کارگردان: مجید برزگر، تهیه‌کنندگان: مجید مدرسی و سعید آرمند، مدیر فیلمبرداری: امین جعفری، مدیرصدابرداری: یدالله نجفی، طراح صحنه و لباس: لیلا نقدی پری، طراح چهره‌پردازی: الهام صالحی، مدیر تولید: مهدی برزگر، مدیربرنامه ‌ریزی و دستیار اول کارگردان: علی درخشنده، دستیار اول فیلمبردار: مهدی حسینی، مدیر تدارکات: مقصود میرهاشمی، عکاس: احمد آقاسیانی و هدی صدر، منشی صحنه: فاطمه فاضلی، جلوه‌های ویژه میدانی: آرش آقابیک، دستیار برنامه ‌ریز: زهره صمدی .