هنروتجربه: اکران فیلم «انارهای نارس» به کارگردانی مجیدرضا مصطفوی در گروه هنر و تجربه با استقبال خوبی مواجه شده است . بیش از ۶۰ درصد صندلی‌های «انارهای نارس» در ۱۰ روز نمایش اشغال شده‌‌اند.انارهای نارس از سوم اسفندماه در سینماهای گروه هنروتجربه اکران شد.این فیلم همزمان با تهران در سینما «هویزه» مشهد، سینما «کاپری» گرگان و سینما «سوره» اصفهان هم به نمایش درآمد.

در خلاصه داستان «انارهای نارس» آمده‌است همسر زن جوان کارگری که از یک پیرزن پرستاری می‌کند به هنگام جوشکاری در بالای برج دچار حادثه می‌شود.عشق و علاقه زن به همسر بستری شده و پیرزن آلزایمری او را با چالش‌های جدیدی روبرو می‌کند.در این فیلم آنا نعمتی، پژمان بازغی، مهران رجبی، قطب‌الدین صادقی، رابعه مدنی، شبنم معززی، مجید مشیری، شیوا خسرومهر، ساقی زینتی و حامد طلانی ایفای نقش می‌کنند.

مجیدرضا مصطفوی در گفت‌وگویی خاطرنشان کرده است:«خوشحالم که وضعیت اکران فیلم‌های سینمایی به جایی رسیده که مردم برای دیدن یک فیلم می‌توانند انتخاب کنند.به نظر می‌رسد گروه‌های مختلف اکران، مخاطب خود را بدست آورده‌اند و استقبال از این فیلم‌ها رضایت‌بخش است. اگر چه بحث اقتصادی در سینما مهم به نظر می‌رسد اما همین فیلم‌های غیرتجاری در گروه مثلا “هنر و تجربه” هم با  فروش مناسبی روبرو بوده‌اند. این‌گونه می‌شود که فیلم‌های غیرتجاری را هم جدا از سینمای تجاری و بدنه در چرخه فروش و اکران قرار داد.»