هنر و تجربه: آئین دیدار فیلم «پریدن از ارتفاع کم» شب گذشته ۱۹ فروردین ۱۳۹۴ با حضور عوامل فیلم و جمعی از اهالی سینما و رسانه برگزار شد. طی این مراسم که ساعت ۲۰:۳۰ در موزه سینما آغاز شد، به روال مراسم‌های گذشته، پوستر فیلم به رسم یادبود توسط حاضرین امضا شد و در آخر فیلم «پریدن از ارتفاع کم »به نمایش درآمد. این فیلم از بیست و سوم اسفند ماه در گروه هنر و تجربه اکران شده است.
در ابتدای این مراسم کیوان کثیریان رئیس انجمن منتقدین اشاره کرد  امروز خبر خیلی بدی را شنیدیم آن‌هم درگذشت بشنویم درگذشت مرتضی ندایی بود. کثیریان درگذشت این مستندساز را تسلیت گفت و از مجید برزگر تهیه‌کننده فیلم پریدن از ارتفاع کم دعوت کرد. در ادامه مجید برزگر تهیه‌کننده فیلم افزود: «جا دارد من هم یادی از مرتضی ندایی کنم که حالا دیگر در میان ما نیست. امشب از چیزهای خوب هم حرف بزنیم. خوشحالم از این‌که فیلم پریدن از ارتفاع کم خیلی زود اکران شد و به سرنوشت فیلم اول من و خیلی از فیلم اولی‌ها دچار نشد.»
برزگر که در فیلم‌های خودش با حامد رجبی به عنوان فیلم‌نامه‌نویس مشترک همکاری کرده است گفت: «اتفاق خوب سالی که گذشت آغاز به کار گروه هنر و تجربه بود که این امکان را فراهم کرد تا فیلم‌هایی را روی پرده ببینیم که پیش از این فقط روی صفحه کوچک تلویزیون یا مانیتور دیده بودیم. جواهرهایی مثل یک اتفاق ساده و گاو را می‌توانیم روی پرده ببینیم.»

برزگر با اشاره به نوع رویکرد فیلم های هنر و تجربه ادامه داد:« اگر فیلم‌ها را به دو دسته تفریحی و تحلیلی تقسیم کنیم فیلم‌های این گروه از نوع تحلیلی هستند و اگرچه تعطیلات عید زمانی است که مخاطبین این فیلم‌ها معمولا در استراحت هستند اما استقبال از پریدن از ارتفاع کم قابل ملاحظه بوده است.»
سپس برزگر کلیه عوامل فیلم را که در سالن بودند دعوت کرد روی صحنه بیایند و با اشاره به رامبد جوان گفت:« دوستی قدیمی چندین ساله با رامبد داشتم اما تا حالا فیلمی با هم کار نکرده بودیم. از رامبد جوان تشکر می‌کنم که تمام‌قد در اختیار این فیلم بود.»
رامبد جوان با همین جمله برزگر شوخی ساخت و گفت:« اگرچه قد چندان بلندی ندارد اما این فیلم برای من تجربه لذت‌بخشی بود. مجید برزگر که در سینما تکلیفش روشن است و به غیر از فیلم‌سازی فعالیت‌های صنفی خوبی نیز انجام داده است. کل تیم تولید این فیلم درجه یک بودند. حامد رجبی کارگردان «پریدن از ارتفاع کم» بسیار باهوش و فهمیده است و برای من انسانی دوست داشتنی و قابل احترام است. من تمام‌قد دربرابر او می‌ایستم و به حامد تبریک می‌گویم که وارد سینما شده است. سینمای ما تا سال‌ها به او افتخار خواهد کرد. من در این بیست و چندسال با کارگردانان زیادی کار کرده‌ام و به جرات می‌توانم بگویم او جز معدود کارگردانانی است که می‌داند چه چیزی می‌خواهد بگیرد.»
حامد رجبی کارگردان فیلم آخرین کسی بود که پشت تریبون قرار گرفت و در سخنانی بسیار کوتاه گفت تعریف‌ها را به حساب رفاقت و خوبی خود گوینده‌ها می‌گذارد و از حاضرین تشکر کرد که برای دیدن فیلم او به سالن موزه سینما آمده‌اند.

در پایان نیز فیلم «پریدن از ارتفاع کم» برای حضار به نمایش در آمد. در دیگر مهمانان این مراسم می توان به خسرو معصومی، نگار جواهریان ،امیر توده روستا، کیارش اسدی زاده، امیر عابدی، ابوالفضل صفاری، محسن آزرم، سحر عصر آزاد، هادی دیباجی و فائزه عزیزخانی اشاره کرد.