هنر و تجربه: کمپانی ممنتو فیلمز حق پخش فیلم جدید برونو دومون، کارگردان  فرانسوی را در اختیار گرفت. این فیلم قرار است در جشنواره کن امسال معرفی شود.
به گزارش اسکرین دیلی، این فیلم که طنزی سیاه به حساب می‌آید، داستان خود را بر پایه یک پرونده درباره مجموعه‌ای از موارد ناپدیدشدن مرموز اشخاص در سواحل شمالی فرانسه، روایت می‌کند.
این فیلم بعد از موفقیت سال پیش دومون با یک مجموعه چهار قسمتی به نام «Li’l Quinquin» که برای اولین بار در بخش دوهفته کارگردانان کن به نمایش درآمد، ساخته می‌شود؛ مجموعه‌ای که باعث شد نقدهای جنجالی زیادی برای این کارگردان، که سابق بر این جایزه بزرگ کن را هم از آن خود کرده، نوشته شود.
تانیا میسنر رییس کمپانی فیلم‌های بین‌المللی ممنتو در مورد این فیلم گفت:« ما همیشه سینمای برونو را تحسین کرده‌ایم اما «Li’l Quinquin» حقیقتاً ما را شگفت‌‌زده کرد و به یک اثر جریان ساز تبدیل شد. حالا بسیار خوشحالیم که در این فیلم با او همکاری می‌کنیم. فیلمی که می‌تواند به یکی از منحصر به فردترین و خیره‌کننده‌ترین فیلم‌های سال آینده تبدیل شود.»
داستان فیلم جدید بینوش در سال ۱۹۱۰ یعنی زمانی که چند توریست در خلیج اسلک در فرانسه ناپدید می‌شوند اتفاق می‌افتد. بینوش دو سال قبل در فیلم «کامیل کلودل» نیز با دومون همکاری کرده بود. مثل دیگر فیلم‌های این کارگردان چندین نقش این فیلم به بازیگران تازه کار محلی واگذار شده است.تولید فیلم «خلیج اسلک» تابستان امسال در شمال فرانسه انجام می‌شود و اواسط سال ۲۰۱۶ فیلم اکران خواهد شد.

شصت و هشتمین جشنواره فیلم کن از ۱۳ تا ۲۴ ماه می (۲۳ اردیبهشت تا ۳ خرداد) برگزار می‌شود.

برچسب‌ها: