هنر و تجربه: مستند «پسربچه خفاشی آغاز می‌کند» (Batkid Begins) به کارگردانی دانا ناکمن، توسط کمپانی برادران وارنر خریداری و در تابستان در آمریکا پخش می‌شود.

این مستند سفری دارد به زندگی مایلز اسکات، کودک پنج ساله سرطانی که در یکی از روزهای نوامبر سال ۲۰۱۳ باعث شد تا توجه همگان به شهر سان فرانسیسکوی آمریکا جلب شود. روزی که تمامی اهالی این شهر بسیج شدند تا آرزوی این پسربچه که سرطان خون داشت را برآورده کنند و آروزی او هم چیزی نبود جز اینکه به بتمن تبدیل شود. این آروزی او اما توسط بنیاد خیریه «آرزو کن» به حقیقت پیوست. این بنیاد خیریه هماهنگی‌های لازم با پلیس، رسانه‌ها و خبرنگاران را انجام داد تا این اتفاق به صورت هرچه واقعی‌تر به نظر برسد و حتی از ماشین مخصوص بتمن، لباس‌های او و بازیگرانی در نقش شخصیت‌های منفی سری فیلم‌های بتمن هم استفاده کرد تا این اتفاق تا حد ممکن به واقعیت نزدیک باشد و این کودک بتواند تا چند نفر از اعضای شهر را از دست شخصیت‌های اهریمنی نجات دهد.

به کمک اعلامیه‌هایی که بنیاد «آرزو کن» برای همکاری عمومی اهالی شهر، از پیش داده بود، بیش از پنج هزار نفر در روز مقرر در سطح شهر گردهم آمدند و در این برنامه شرکت کردند . دانا ناکمن در «پسربچه خفاشی آغاز می‌کند»  آن روز  را با دوربین خود ثبت کرده و با خانواده اسکات نیز گفت‌وگو کرده است. جالب آنجاست که اوایل سال جاری میلادی، جولیا رابرتز بازیگر مطرح هالیوود نیز اعلام کرد که بر اساس داستان واقعی زندگی این پسربچه، فیلمی داستانی کارگردانی می‌کند و خودش ایفای یکی از نقش‌های اصلی را بر عهده می‌گیرد.

۲۶ ژوئن تاریخ دقیق اکران این مستند اعلام شده است.