هنر و تجربه: مراسم دیدار باعوامل فیلم «مردی که اسب شد» ساخته امیرحسین ثقفی روز چهارشنبه (۲۶ فروردین) در سینما فرهنگ برگزار می‌شود.
به گزارش روابط عمومی گروه هنر و تجربه،این مراسم ساعت ۲۰:۳۰ چهارشنبه با حضور اهالی سینما و روزنامه نگاران برگزار می‌شود.این اولین مراسم آیین دیدار گروه هنر و تجربه است که در سینما فرهنگ برپا می‌شود.

«مردی که اسب شد» به نویسندگی و کارگردانی امیرحسین ثقفی از ۲۳ اسفندماه سال گذشته در گروه سینمایی هنر و تجربه اکران شده است.
ثقفی برای کارگردانی این فیلم سینمایی موفق به دریافت تندیس ویژه هیات داوران بخش سینمای هنر و تجربه از سی‌وسومین جشنواره فیلم فجر شد. «مردی که اسب شد» سومین اثر سینمایی ثقفی پس از فیلم‌های «مرگ کسب و کار من است» و «همه چیز برای فروش» است.محمود نظرعلیان،لوون هفتوان،مزدک میرعابدینی،ملیسا ذاکری،سید احمد محمدی،میثم غنی زاده،بهمن صادق حسنی ،مهتاب سعیدی از جمله بازیگران این فیلم سینمایی هستند.امین جعفری مدیریت فیلم‌برداری  و مستانه مهاجر تدوین این فیلم را برعهده دارند.
در خلاصه داستان «مردی که اسب شد» آمده است: «من دیگر نمی‌توانستم بدون گاری راه بروم یا بایستم. اسب دیگر نمی‌توانست بدون گاری بایستد یا راه برود. من دیگر نمی توانستم…اسب…من…اسب…»

 

برچسب‌ها: