هنر و تجربه: آیین دیدار عوامل فیلم «مردی که اسب شد» شامگاه دیروز (چهارشنبه ۲۶ فروردین) در سینما فرهنگ برگزار شد.

به گزارش خبرنگار گروه هنر و تجربه در این مراسم هنرمندان و سینماگرانی هم‌چون جعفر پناهی، محمد علی سجادی، مجتبی راعی، مریم بوبانی، اصغر هاشمی، مرتضی اتابکی، فائزه عزیزخانی، حسین طاهری، محمدحسین فرح‌بخش، ساقی زینتی و… حضور داشتند.

هم‌چنین از عوامل فیلم «مردی که اسب شد» که برای آیین دیدار در سینما فرهنگ حاضر بودند، می‌توان به علی‌اکبر ثقفی (تهیه‌کننده)، ملیسا ذاکری، میثم غنی‌زاده و احمد محمدی (بازیگران فیلم)، امین جعفری (مدیر فیلم‌برداری) و محمد قمی (طراح چهره‌پردازی) اشاره کرد که چند ساعتی را با تماشاگران فیلم بودند و همراه آنان پوستر فیلم را به یادگار امضا کردند.‌ این در حالی است که جای امیرحسین ثقفی کارگردان فیلم در میان عوامل خالی بود.

پیش از آغاز نمایش فیلم، کیوان کثیریان مجری برنامه گفت:«سراغ کارگردان را از تهیه‌کننده فیلم گرفتم، اما ایشان گفتند،پسرم حتی هنگامی که در ورزش بوکس مقام اول را کسب می‌کرد هم نمی‌رفت تا جایزه‌اش را بگیرد.»کثیریان سپس از علی‌اکبر ثقفی تهیه کننده و نیز پدر کارگردان درخواست کرد که روی صحنه بیاید. علی‌اکبر ثقفی در صحبت‌های خود گفت: «امیدوارم پس از تماشای فیلم از تمامی نقطه نظرات شما تماشاگران باخبر شوم تا فیلم بعدی امیرحسین ارتقاء پیدا کند. من تک‌تک صحبت‌های شما را به او خواهم رساند».

در ادامه کثیریان از باقی عوامل فیلم خواست تا روی صحنه بیایند و چند جمله‌ای با تماشاگران صحبت کنند. ملیسا ذاکری ضمن تشکر از تماشاگرانی که برای تماشای فیلم آمده بودند، از حضور در این جلسه ابراز خرسندی کرد:«خوشحالم این فیلم دارد برای شما بزرگان و هنرمندان سینما نمایش داده می‌شود. امیدوارم از فیلم خوشتان بیاید».

در پایان بار دیگر علی‌اکبر ثقفی از حاضران صمیمانه تشکر کرد و افزود: «از تک‌تک میهمانان حاضر در سالن ممنونم که تشریف آورده‌اند. امیدوارم بتوانیم نمایش موفقی از این فیلم را داشته باشیم. باید این نکته را بگویم که مردی که اسب شد فیلمی متفاوت است. باید تا انتهای فیلم صبر کرد و بعد نتیجه‌گیری کرد. حتی ممکن است لحظاتی از فیلم خسته شوید اما وقتی می‌گوییم سینمای هنر و تجربه،یعنی  فیلمی با چنین فضاهای خاصی که باید کمی بعدتر درباره‌اش صحبت کرد».

به گزارش هنر و تجربه نمایش فیلم «مردی که اسب شد» از ۲۳ اسفند ۹۳ آغاز شده است و هم ‌اکنون نیز روی پرده سینماهای گروه هنر و تجربه در حال اکران است.