هنر و تجربه: آیین دیدار عوامل مستند «جایی برای زندگی» با تماشاگران فیلم برگزار شد. طبق روال مرسوم این آیین میهمانان و تماشاگران فیلم یک به یک پوستر فیلم را امضا کردند.

به گزارش خبرنگار هنر و تجربه در این مراسم که شامگاه جمعه (۲۸ فروردین )در کاخ موزه سینما برگزار شد، شخصیت‌های فرهنگی و سینمایی بسیاری حضور داشتند. از جمله حاضران در این مراسم می‌توان به اسماعیل میهن‌دوست، مهدی کرم‌پور، علیرضا امینی، پناه‌برخدا رضایی، حمیدرضا جلایی‌پور، دیبا زاهدی، مهدی نادری و هم‌چنین دکتر بهروزی، قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی اشاره کرد.

محسن استادعلی کارگردان مستند «جایی برای زندگی» پیش از شروع نمایش فیلم از حضور تماشاگران تشکر کرد و گفت: «این که فیلم‌های مستند نیز امکان اکران را پیدا کرده‌اند اتفاق بسیار خوبی است. در فیلم همه تلاشم را کردم که تا حد ممکن به زندگی روزمره آدم‌های این جامعه که به راحتی از کنار آن‌ها می‌گذریم، نزدیک شوم».

در ادامه  استادعلی از عوامل فیلم خود خواست تا روی صحنه بیایند. سپس فرهاد طالبی‌نژاد (تصویربردار)، بابک الهی (تدوین‌گر)، علیرضا علویان (صداگذار) و علی پزشکی (دستیار کارگردان) روی صحنه حاضر شدند. استادعلی در کنار عوامل خود گفت: «سال گذشته را با از دست دادن زاون قوکاسیان تمام، و سال جدید را را با رفتن مرتضی ندایی آغاز کردیم. اما امیدوارم امسال با شفا پیدا کردن محمدرضا مقدسیان ادامه پیدا کند».

کارگردان جایی برای زندگی در پایان نمایش ویژه فیلم خود را به محمدرضا مقدسیان تقدیم کرد.