هنر و تجربه: هم‌زمان با آغاز دور جدید اکران فیلم‌های گروه هنر و تجربه از ۵ اردیبهشت، نمایش فیلم‌های «جینگو»، «پوسته»، «من از سپیده صبح بیزارم»، «تابور»، هم‌چنین مستندهای «از ایران یک جدایی»، «کهریزک، چهار نگاه» و «۰۲۱»  به پایان می‌رسد.

جینگو به کارگردانی تورج اصلانی در روز ۲ اردیبهشت در سانس ساعت ۱۹ موزه سینما، و در روز ۳ اردیبهشت در سانس ساعت ۱۹ پردیس سینمایی آزادی نمایش داده می‌شود. پوسته به کارگردانی مصطفی آل‌احمد روز سوم اردیبهشت یک‌بار ساعت ۱۶ در پردیس سینمایی کوروش، و یک‌بار نیز ساعت ۱۷ در پردیس سینمایی آزادی اکران می‌شود. هم‌چنین آخرین فرصت برای تماشای من از سپیده صبح بیزارم به کارگردانی علی کریم نیز امروز دوم اردیبهشت در سانس ساعت ۱۹ پردیس سینمایی آزادی است. در روز پایانی این دوره از اکران، ۴ اردیبهشت مستند کهریزک، چهارنگاه به کارگردانی رخشان بنی‌اعتماد، محسن امیر یوسفی، پیروز کلانتری و بهمن کیارستمی برای آخرین بار در ساعت ۱۷ در کاخ‌ موزه سینما به نمایش در می‌آید.

به گزارش هنر و تجربه، علاقه‌مندان تا روز ۴ اردیبهشت هم‌چنان می‌توانند برای تماشای این فیلم‌ها به سینماهای گروه هنر و تجربه مراجعه کنند.