هنر و تجربه: جمعه شب گذشته، چهارم اردیبهشت، کاخ موزه سینما میزبان آیین دیدار فیلم عوامل فیلم سینمایی «دختر… مادر… دختر» ساخته پناه‌برخدا رضایی بود.

به گزارش خبرنگار هنر و تجربه در این مراسم مهمانانی نظیر مهدی رحمانی، مرجان ریاحی، رامتین لوافی و محمدرضا مقدسیان حضور داشتند.

پس از امضای پوستر فیلم توسط حاضران، مجری برنامه «علی علایی» فیلم را به جشنی از ادبیات، شعر، سینما و ترکیب‌بندی تعبیر کرد. علایی هم‌چنین از احمدرضا احمدی که نریشن فیلم را گفته است، یادی کرد و جای او را در جمع خالی دانست. او فرآیند تماشای «دختر… مادر… دختر» را متفاوت از دیگر فیلم‌های سینمای ایران عنوان کرد و گفت: امیدواریم امشب تجربه‌ای دیگر از فیلم دیدن را داشته باشیم. علایی سپس از کارگردان فیلم دعوت کرد تا روی صحنه بیاید و درباره فیلم خود صحبت کند.

کارگردان «دختر… مادر… مادر» نیز در صحبت‌های خود از تماشاگران تشکر کرد : «در برابر همه شما تعظیم می‌کنم که حوصله می‌کنید و برای دیدن فیلم آمده‌اید. با دیدن شماست که انرژی می‌گیریم. نسبت به این نوع سینما احساس خوبی داریم. به هرحال  مخاطبین آن دنبال‌کننده نوع خاصی از سینما هستند. فیلم‌هایی که در رده‌بندی گروه هنر و تجربه قرار می‌گیرند، هرکدام رنگ و بوی خود را دارند. به تک‌تک این فیلم‌ها احترام می‌گذارم.»

رضایی در ادامه عوامل فیلم خود را به روی صحنه فرا خواند. بهروز شهامت (طراح و ترکیب‌کننده صدا)، امید رئیس ‌دانا (آهنگساز)، موحد شادرو (تدوین) و مهدی رضایی (مدیر فیلم‌برداری) نیز هرکدام در صحبت‌هایشان از این آیین ابراز خرسندی کردند.