هنر و تجربه: فیلم مستند «من می‌خوام شاه بشم» ساخته «مهدی گنجی» در بخش مسابقه سی‌امین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم مستند «مونیخ» به نمایش در می آید. این مستند در سی‌و سومین جشنواره فیلم فجر در بخش هنر و تجربه به نمایش در‌آمد و سیمرغ بلورین بهترین کارگردانی فیلم مستند را از آن خود کرد.
 مستند «من می‌خوام شاه بشم» از تولیدات مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، سال گذشته نماینده سینمای ایران در بخش مسابقه فیلم‌های مستند بلند جشنواره معتبر «ایدفا» هلند بود.این مستند هم چنین طی روزهای ۱۸ تا ۲۷ اردیبهشت ماه ۱۳۹۴در دوازدهمین دوره جشنواره بین‌المللی پلانت داک که در شهر «ورشو» لهستان برگزار خواهد شد، در بخش رقابتی Magic Hour به نمایش درخواهد آمد. این فیلم فینالیست جایزه مستند شبکه TRT ترکیه نیز هست که مراسم اهدای جوایز این شبکه معتبر ترکیه، روز ۲۱ اردیبهشت ماه برگزار می‌شود.

 فیلم مستند ۷۰ دقیقه‌ای «من می‌خوام شاه بشم» که تولید سال ۱۳۹۳ مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی است، مستندی درباره‌ «عباس برزگر» یکی از اهالی روستایی نزدیک شیراز است که سال‌هاست با کمک خانواده‌اش از گردشگران خارجی پذیرایی می‌کند و آن‌ها را به دیدن عشایر می‌برد؛ اما او یک رویای بزرگ در سر دارد.
از عوامل تولید این فیلم می‌توان به مهدی گنجی (پژوهش‌گر، صدابردار، تصویربردار، کارگردان)، اسماعیل منصف (تدوین‌گر)، حسین و حسن مهدوی (صداگذار)، علی باقری (عکاس) و سحر رضوی (تهیه‌کننده) اشاره کرد.
سی‌امین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم مستند مونیخ طی روزهای ۱۷ تا ۲۷ اردیبهشت ماه ۱۳۹۴ در کشور آلمان برگزار می‌شود.