هنروتجربه:به گزارش ارتباطات و اطلاع رسانی سی و سومین جشنواره بین المللی فیلم فجر، مراسم ضیافت مهمانان و داوران بخش بین الملل جشنواره سی وسوم فیلم فجر با حجت الله ایوبی حضور رییس سازمان سینمایی، علیرضا رضاداد دبیر جشنواره، آرش امینی مدیر بخش بین الملل سینما و جمعی از مدیران و هنرمندان سینما در تالار دیپلماتیک برگزار شد.

“حجت الله ایوبی” در مراسم ضیافت مهمانان حاضر در بخش بین الملل سی و سومین جشنواره فیلم فجر و داوران این رویداد سینمایی افزود: جشنواره بین المللی فیلم فجر در حال برگزاری است و امیدوارم کاستی‌های آن را ببخشید.
وی یادآور شد: سینما همچنان بهانه خوبی برای دور هم جمع شدن است و جشنواره‌ها قدرت هنر را نشان می‌دهند.

ایوبی تاکید کرد: با بمباران اطلاعات در دنیای امروز، سو تفاهم‌ها افزایش یافته و بشر قربانی موج خبرهای کوتاهی است که می رسند و برای او فکری نمی‌سازند.
وی توضیح داد: خیلی از میهمانان وقتی به ایران می آیند از شرایط موجود در کشورمان متعجب می‌شوند و من به آنان می‌گویم گاهی از تعجب آنان تعجب می‌کنم.

در این مراسم همچنین استاد مالشوف رئیس دانشگاه تئاتر و سینمای روسیه که یکی از قدیمی‌ترین دانشگاه‌های سینمایی در دنیا است از رییس سازمان سینمایی و دست اندرکاران جشنواره فجر تقدیر و نشانی را که منقوش به اسماء الله بود به ایوبی تقدیم کرد.
همچنین جوانشیر رییس اتحادیه سینماگران افغانستان نیز با تقدیر از دست اندرکاران برگزاری جشنواره فیلم فجر، به رسم یادبود نشانی را به آنان اهدا کرد که منقوش به لوگوی اتحادیه سینماگران افغانستان بود.
وی همچنین با قرائت یک بیت شعر از شاعر جوان افغان سخنرانی خود را اینگونه به پایان رساند:
با هر دلی که شاد شود شاد می شوم آباد هرکه گشت آباد می شوم
علیرضا رضاداد دبیر جشنواره فیلم فجر، آرش امینی مدیر بخش بین الملل سینما، محمد رضا تابش مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی و جمعی از سینماگران واهالی رسانه از جمله مسعود کیمیایی،کتایون ریاحی، مرتضی رزاق کریمی، نیکی کریمی، مرتضی شایسته، بیژن امکانیان و….در این مراسم حضور داشتند.