هنروتجربه: حجت‌الله ایوبی رییس سازمان سینمایی طی حکمی محمد حیدری را که اکنون به عنوان مدیر عامل موزه سینما فعالیت می‌کند، به عنوان دبیر سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر منصوب کرد.

در متن این حکم خطاب به محمد حیدری آمده است:

«جناب آقای محمد حیدری؛ به موجب این حکم به سمت دبیر سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر منصوب می شوید. ضمن سپاس از تلاش های ارزنده جناب آقای علیرضا رضاداد که با همه توان کوشید تا بزرگترین رویداد فرهنگی کشور در اوج شکوه برگزار شود، امید است شما هم با استفاده از تجربه‌های گرانقدر گذشته و بهره‌گیری از همه ظرفیت های موجود در سینمای کشور، جشنواره‌ای باشکوه و در خور نام ایران و انقلاب اسلامی و دهه مبارک فجر برگزار کنید.

استفاده از نیروهای جوان، با انگیزه و خلاق در همه سطوح ضرورتی اجتناب ناپذیر برای موفقیت های هر چه بیشتر است. بکوشید با استفاده از تجربه افراد کارآزموده و اعتماد به نیروهای جوان شور و شعف و روزآمدی جشنواره را افزون و افزون تر کنید؛ امید است با استفاده از نیرو، توان و ظرفیت اهالی و صنوف سینمایی و امکانات و انگیزه های بخش خصوصی جشنواره فیلم فجر به جشن بزرگ همدلی و همزبانی اهالی فرهنگ و هنر،به ویژه اهالی سینمای غرور آفرین ایران اسلامی تبدیل شود؛ از خداوند بزرگ برایتان آرزوی موفقیت در انجام این مسئولیت مهم را دارم.»

همچنین حجت الله ایوبی طی پیامی از زحمات علیرضا رضاداد در جشنواره سی‌ودوم  و سی‌و سوم فیلم فجر تشکر و قدردانی کرد.